Pokec Diskusia o Awesomii

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Ano , ani na Texase nie je boj.Pre jedneho hraca, ktoreho by asi nik nechcel ani stretnut stovky ludi pridu o zabavu. BAN saboterovy a my sa hrajme dalej. Ja osobne sa na tie sobotnajsie boje tesim, konecne na TEXASE ozije vacsia pevnost a je lepsi boj. PRECO BY PRE JEDINCA , MALA TRPIET CELA WEST.sk KOMUNITA.
 
Ano , ani na Texase nie je boj.Pre jedneho hraca, ktoreho by asi nik nechcel ani stretnut stovky ludi pridu o zabavu. BAN saboterovy a my sa hrajme dalej. Ja osobne sa na tie sobotnajsie boje tesim, konecne na TEXASE ozije vacsia pevnost a je lepsi boj. PRECO BY PRE JEDINCA , MALA TRPIET CELA WEST.sk KOMUNITA.

Mam taky pocit ze sa jedna o rovnakeho hraca len pod inou prezyvkou :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujeme :) A nejaký ten šťavnatý ban na 2-3 dni pre sabotéra? Predsa len to ovplyvnilo stovky ľudí.

V pravidlách hry nie je zakázané vyvolať boj o pevnosť.

Možno aj to bol jeden z cieľov, aby sa mohol sťažovať na mňa u InnoGames, keby za to dostal ban, aké je to nespravodlivé a že tu banujem ľudí za vyvolanie boja. Kto vie...
 

Deleted User - 4

Hosť
Veľmi sa mi páčili tieto boje, získal som tu veľa skúseností do budúcna ako aj veľa nových priateľov, touto cestou by som chcel poďakovať hernej podpore za umožnenie týchto bojov... Ďakujem ste super!

To je milé. A čo si tak zrazu zmenil názor? Veď si chvíľu predtým o nás písal, že sa máme poje*ať.
 

Deleted User - 4

Hosť
Očividne si názor zmenil, keď nám najprv (bez akéhokoľvek dôvodu) nadávaš a potom napíšeš, ako sme super. Prečo teda taká náhla zmena?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore