1. Októberfest 2019

Vydajte sa na výlet do Bavorska a vychutnajte si veľa chutných nemeckých klobások, dobrého pitia a pekných tanečníc!
    Viac informácií si môžete prečítať tuto!
    Zatvoriť oznámenie

Pokec Diskusia o Awesomii

Téma v 'Awesomia' založená od Linteo, 5. Feb 2019.

Zdieľať túto stránku

1. Go-ya-thle

Go-ya-thle

Pridal(a) sa:
    10. Nov 2010
    Obdržané páči sa:
    17
    čaute, bolo by možné aby prípadné UPD odmeny boli vo forme obálok?

Seth Rollins a Mallory sa to páči.
  2. rel1

rel1

Pridal(a) sa:
    4. Máj 2018
    Obdržané páči sa:
    19
    tiež som za, už sa mi pár krát stalo že som mal skoro max a nedostal som tých 100 upd tak som musel písať na podporu, aj linteovi by to určite ušetrilo čas

3. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    457
    Pripisovanie dlhopisov bolo takto dohodnuté s Inno, nebude sa to meniť.
    Odporúčam vám sa vždy pred bojom uistiť, že máte nejakú rezervu a nemáte ich na maxime, lebo inak vám zbytočne prepadnú.

4. Go-ya-thle

Go-ya-thle

Pridal(a) sa:
    10. Nov 2010
    Obdržané páči sa:
    17
    okay, vdaka za odpoved

5. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    457
    Nechcem predbiehať, ale je možné, že v budúcnosti do obchodu pribudne nejaký predmet (obálka s dlhopismi), ktorá sa bude dať zakúpiť a tak si uložiť dlhopisy na neskôr.

hrdinny leonid a dakolo sa to páči.
  6. Exekutor 016

Exekutor 016

Pridal(a) sa:
    26. Aug 2017
    Obdržané páči sa:
    15
    NO zaujmave zas ideme branit a niekto nam ukradol veže :D Prečo je zas ta pevnost na nule?

7. dankolo

dankolo

Pridal(a) sa:
    20. Jún 2013
    Obdržané páči sa:
    7
    Zas 0 UPD za awesomiu na Delaware. Rovno to zrušte...

rel1 sa to páči.
  8. Hammersvk

Hammersvk

Pridal(a) sa:
    29. Mar 2015
    Obdržané páči sa:
    51
    108-68, 101-89, 107-67, 108-80, 109-89, 99-103..... od najnovšieho po najstaršie.....
    Zhruba sú tie počty na dela podobné, akurát posledných 5 bojov je viac obrancov.

Prehadzovanie hráčov nie je riešenie, lebo zas budú len nadávky mierené na Lintea.
    Zrušenie týchto bojov tiež nie je riešenie, lebo zas budú len nadávky mierené na Lintea.
    Komunikovať s hráčmi tiež nie je riešenie, lebo budú nadávky, že ľudia otravujú( a aj tak sa hráči nepresunú).

Mimochodom na Houstone pár tyždňov to bolo podobne nevyrovnané(0 upd), a túto sobotu prekvapivo 100 upd. A nikto tu nepísal, že to má byť zrušené.(ale mal som chuť to tu napísať, namiesto toho som však radšej písal tamojšiemu obyvateľstvu)

Buď sa môžme vyrovnať s tým, že proste dlhopisy nebudú ako odmena, ak budú takto boje vyzerať, alebo vymyslieť, ako večne nespokojných a nespolupracujúcich hráčov "prinútiť", aby boli ticho, respektíve, aby prestali hrať túto hru "sólo" a začali spolupracovať. Mňa žiaľ nenapadá ako by sa dalo niečo vymyslieť, aby neboli nadávky( neviem či sa dá na slovenskom weste vôbec hocičo vymyslieť, aby neboli nadávky)