Pokec Diskusia o Awesomii

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Priestor pre diskusiu všeobecne o Awesomii a tejto hernej udalosti
 

DeletedUser11237

Hosť
Navrhujem naplno vystavanú pevnosť. Odmeny nech sú niečo použiteľné napr. nápoj na reskill, posilnenia na boje...
 
Nech sa dajú získať komplet sety od začiatku hry tj od roku 2012 ako hra vznikla pre zberateľov by to bolo fajn . A nedávať tam posilnenia typu štvorlístok a pracovné návody ktoré sú fakt zbytočné ... Uvítal by som posilnenia na boje , nápoje na zvýšenie xp ,života , energie a možno aj nejakú novú súpravu ako je napríklad v cirkuse tak by bola aj tu
 
V akom čase a ako často sa budú konať boje?
Predpokladám že ľuďom vyhovujú boje medzi 20:00-21:00. A namiesto každé 2 týždne by to mohlo byť každý týždeň.

Aké budú odmeny?

Odmeny navrhujem: truhlice (oceľou okovaná alebo unikátna drahocenná), pre tých čo padnú do kómy (lekárska taška), dlhopisy (50 alebo 100), body skúseností (10 000)

Ako bude pevnosť vystavaná?
Nakoľko je útok aktuálne silný vďaka novým súpravám. Navrhujem na maximum.

Atď ?
Hráč ktorý sa zúčastnil v obrane, nasledujúci boj sa môže zúčastniť iba v útoku. A naopak. - ľudia nebudú chodiť iba na obranu/útok
Nová súprava by bola taktiež vhodná ako odmena s tým že šanca na získanie truhlice (v ktorej by sa nachádzali predmety zo súpravy) by mala byť väčšia ako to je u Dobrodružstva a jeho trezormi.
Správa ako pozvánka na boj by mohla byť generovaná pri každom nadchádzajúcom boji.
Hráči s rovnakého mesta/aliancie sa môžu zúčastniť na ľubovolnej strane útok/obrana podľa vlastného uváženia. - spoznanie nových ľudí z druhej aliancie - zlepšenie komunikácie
Vyriešiť problém s vyrovnanosťou boja obrana:útok (40:100) - ešte ma nenapadlo ako...
Nové predmety: napr. zberateľské obrázky z bojov = nový/é úspech/y
 

Deleted User - 4

Hosť
Vidím, že najväčší záujem je zatiaľ o týždenné boje, čakal som to :)

Čo sa týka vyrovnanosti bojov - ja nemôžem nikoho nútiť, aby hral tak či onak a na tej či onej strane, takže záleží od vás, ako sa dohodnete.
Ak by boli boje o Awesomiu v nejakom svete veľmi nevyrovnané, asi by som potom k tomu prispôsobil aj výšku prípadných odmien či frekvenciu bojov, nastavenie a podobne.
Zatiaľ by som sa tým ale netrápil, lebo veľa vecí môžme spoločne vyriešiť za pochodu, záleží od vašej spätnej väzby.

Odmeny môžu dostať len víťazi a porazení. Nedá sa to nastaviť za konkrétne veci, napr. upadnutie do bezvedomia, či spôsobené poškodenie.
Dávať ešte odmeny aj za tieto veci, to už by bolo extra extra. Zatiaľ nie.

Nová súprava? Dobrý nápad. Môžem pre vás spraviť súťaž na to, kto vymyslí novú súpravu, ktorý potom odošlem do InnoGames.
(negarantujem ale, že ju potom aj vytvoria, no skúsiť sa to môže)
Môžu byť aj nové tituly či exkluzívne predmety, len teda vždy treba počítať s tým, že to môže nejaký čas (veľmi dlho) trvať, až sa pridajú do hry.

Staršie veci zo starších súprav, v podstate nie som proti. Len sa budem musieť zakaždým pýtať InnoGames, či to schvália.

Dá sa nastaviť aj to, že za stranu útočníkov sa môžu zúčastniť len pracovníci a kováči a napr. obrancovia môžu byť iba vojaci a mastičkári. Dajú sa nastaviť aj obmedzenia na úroveň, napr. by sa boja mohol zúčastniť hráč od úrovne 120 a vyššie. To len ako príklad.
 

DeletedUser3585

Hosť
Bolo by fajn ak by sa dalo nastaviť obmedzenie, že by bolo možné si vybrať stranu len v prípade, ak je rozdiel medzi počtom útočníkov a obrancov povedzme 5 hráčov.. v opačnom prípade by sa dala zvoliť len tá slabšia strana.
 
Bolo by fajn ak by sa dalo nastaviť obmedzenie, že by bolo možné si vybrať stranu len v prípade, ak je rozdiel medzi počtom útočníkov a obrancov povedzme 5 hráčov.. v opačnom prípade by sa dala zvoliť len tá slabšia strana.
velmi dobry napad :) asi najlepsi sposob ako mat tie boje vyrovnane
 

DeletedUser11624

Hosť
Dobrý deň. Linteo urobil som chybu ze som si urobil viacej účtov. Prosím prepáč mi. už to viac neurobim.DOVIDENIA.
 
Ja by som obmedzil kopanie bojov tak, že by mohlo boj kopnúť mesto, ktoré má celkom body napr. 90000 nech sa môže využiť aspoň výstavba miest (lebo nevidím význam toho zatiaľ) a nebude môcť kopať hocikto tieto boje. A útočníci by mali trošku väčšie odmeny ako obrancovia, nech sú motivovaný útočníci. S odmenami by som bol asi ako to bolo kedysi truhlice a prípadne nová súprava na boje, čím by sa účasť o tieto boje zvýšila.
 

Deleted User - 4

Hosť
Bolo by fajn ak by sa dalo nastaviť obmedzenie, že by bolo možné si vybrať stranu len v prípade, ak je rozdiel medzi počtom útočníkov a obrancov povedzme 5 hráčov.. v opačnom prípade by sa dala zvoliť len tá slabšia strana.

Taká možnosť nie je. Obmedzenia sú tie, čo som napísal. Dá sa rôzne vybudovať pevnosť, obmedziť úrovne, remeslá, triedy postáv a aj počet účastníkov (útočníci a obrancovia).

Mám v pláne pustiť "testovacie" boje už čoskoro.
 

Deleted User - 4

Hosť
Testovacie boje začnú zajtra v nedeľu, každý boj bude v rozdielny čas.

El Paso - 18:00
Fremont - 18:30
Texas - 19:45
Houston - 20:00
Geronimo - 20:15
Delaware - 20:30

Ak vám čas väčšine nevyhovuje, napíšte mi, v aký čas by to bolo lepšie - nie je problém to pozmeniť. Rád by som však bol, aby to bolo v taký čas, kedy sa môže zúčastniť veľa ľudí.

Ďalej boli upravené budovy v Awesomii vo všetkých svetoch na level 1.

Za účasť v tomto boji získate všetci odmenu - 1.500 srdiečok a Indiánsky obradný náhrdelník.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore