Diskusia o bojoch o pevnosti

DeletedUser9403

Hosť
Ďakujeme hlavne Icebearovi, že sa chopil iniciatívy a založil toto fórum. Ak sa to má celé zhrnúť, tak sme sa hlavne dočítali pre Cali úplne nepodstatnú históriu na Buffale, žiadne ozaj konštruktívne návrhy a v niektorých prípadoch útoky aj osočovanie. Ak ale neustúpí ego niektorých ľudí v prospech väčšiny tak California vyhasne a premigruje zachvíľu na nový server. Samozrejme každý má právo na svoj názor, tak ako Michal si bude stáť za svojím, tak napríklad aj my BTB si budeme stáť za svojím a nie sme za naše rozdelenie a oslabenie. S potešením som si prečítal Paveho príspevok, že nová aliancia sa už buduje. Bravo. Kde je vôľa tam je cesta. Osobne by som tiež navrhol spojiť CR (586 členov) s alianciou Nuts (198 členov) a vytvoriť spolu tiež pár silných miest a 1 alianciu + si nechať pár miest z dcérskych aliancií ako farmy na rozvíjanie ďalších kvalitných hráčov.
Pretože, hráči prichádzajú a odchádzajú a nikto to nebude hrať večne. Aspoň bude stály prílev nových síl.
Rolash, k tebe pár poznámok..ľudia si sú vedomí, že je to len hra. Pre niektorých je to úlet z reality a od každodenných starostí a ak ich to baví tak, že sa o tom vedia aj pohádať je to ich vec. A predstav si, že tu hrajú dokonca aj deti, takže asi sa ako malé deti môžu hádať.
 
Queeen aj si si niekedy prečítal čo si napísal? Tu píšete o hráčoch ako keby nemali rozum a ako keby vás museli počúvať. :D si tu o nich píšete ako keby to bolo niečo čo vlastníte. :) Podľa mňa na to chcel rolaš naraziť v tom čo napísal :) A v tom súhlasím s rolašom, to že tu o tom budete silno písať nič nevyrieši :D
 

DeletedUser6865

Hosť
tato tema stratila zmysel nova aliancia sa uz formuje bude len otazka ci sa k nim prida aj legia resp. ci ju budu chciet

Aka aliancia sa buduje aby tato tema nemala zmysel?


Osobne by som tiež navrhol spojiť CR (586 členov) s alianciou Nuts (198 členov) a vytvoriť spolu tiež pár silných miest a 1 alianciu + si nechať pár miest z dcérskych aliancií ako farmy na rozvíjanie ďalších kvalitných hráčov.

Mame zaujem spojit sa s nejakou alianciou, riesime to, ale posledny s kym by sme sa spajali su CR.
Nemala som sem v plane pisat, ale aby ste tu vsetci vsetkym hovorili kto sa ma s kym spajat, kto rozdelovat a kto hrat mrtveho chrobaka? ako wtf? :ehmehm:
 

DeletedUser10090

Hosť
Ja si myslím že patrím do druhej skupiny, intrigy a ohováranie nechám na iných. Mne je jedno čo sa na svete deje pretože do duelov mi zasiahnuť nemôžete, len mi príde vtipné akým spôsobom sa rozoberá smer akým sa bude uberať svet. Si naozaj myslíš že takto sa niečo dosiahne? Na to sa treba dohodnúť v hre a nie sa tu hádať kde je čo lepšie a kto ho má dlhší. Toto nikam nevedie.

Ďalšia vec, povedz mi niekde kde som spomenul KONKRÉTNE, že moje slová súi adresované nejakej aliancií. Myslel som to ako vtip a narážal som na dohadovanie o hráčoch tu na fóre, pre mňa za mňa si tie svoje aliancie vyneste aj do nebies.

Skús sa niekedy usmiať, naozaj to pomáha v živote.

PS: Preboha, koho už len ja som mohol uraziť a zosmiešniť.

Gratulujem zacal si sa tu teraz ty hadat, takze svoj vysmech a detinske hadky mozes rovno nasmerovat aj na svoju osobu.

Dam Ti hadanku: Mas pred sebou 3 dvere a vstupis do prostrednych. Povies, ze je tam tma. O ktorych dverach si hovoril?

Takze Ta tu uz necham, aby si si sa mohol sam smiat na sebe a detinsky sa hadat. A ked prides na odpoved mojej hadanky, tak mozno pochopis aj tu svoju poslednu cas prispevku.
 

DeletedUser9403

Hosť
Suru, preto som tam napísal návrh a som rád, že si si zareagovala a aspoň vieme, že nemáte záujem. Do toho, dajte návrhy ďalší.
 

DeletedUser6865

Hosť
preco davat navrh sem na forum ked sa dohadujeme normalne v hre medzi sebou? len je to komplikovane spojit ked je tolko ludi co sa navzajom nemusia :)
 

DeletedUser9403

Hosť
tiež som to chcel napísať, ale v hre nemáme fórum spojené pre všetky aliancie a popravde sa tam človek ani nedozvie veci ktoré sa dejú ako odtiaľto
 

DeletedUser10090

Hosť
Queeen aj si si niekedy prečítal čo si napísal? Tu píšete o hráčoch ako keby nemali rozum a ako keby vás museli počúvať. :D si tu o nich píšete ako keby to bolo niečo čo vlastníte. :) Podľa mňa na to chcel rolaš naraziť v tom čo napísal :) A v tom súhlasím s rolašom, to že tu o tom budete silno písať nič nevyrieši :D

Ak si si nevsimol, tak toto forum je sucast hry. Takze sa to tu moze riesit, je uplne jedno, kde si budu pisat hraci, ktori sa dohaduju.

Kde som pisal, ze nemaju rozum? nikto ich nenuti, aby pocuvali, kazdy moze kludne odist, ked sa mu nepaci vedenie aliancie. Ale ty si zjavne zvyknuty, ze v aliancii vladne Anarchia. Tak potom sa Ti necudujem, ze nevies pochopit, ze v normalnej spolocnosti alebo aliancii su aj nejake pravidla.
 

DeletedUser6865

Hosť
a tu ako vidis to cita tak 7 ludi z coho dvaja su odveci a traja sa hadaju :)
 
Queeen prosím ťa... A keď si napísal že ste hráčom hneď zatrhli odchod do campu tak to čo bolo? :) Ja nie som zvyknutý na anarchiu priam ja vždy počúvam pravidlá aliancie, ale nie keď mi niekto niečo rozkáže :D
 

DeletedUser10090

Hosť
Queeen prosím ťa... A keď si napísal že ste hráčom hneď zatrhli odchod do campu tak to čo bolo? :) Ja nie som zvyknutý na anarchiu priam ja vždy počúvam pravidlá aliancie, ale nie keď mi niekto niečo rozkáže :D

nevadi, nepochopil si, takze tymto koncim aj s Tebou. Mozno niekedy pochopis.
 
kolac015 ti odkazuje že možno raz ty pochopíš :)
0686iOe.png
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte,

pripadá mi to tu ako psychiatrická liečebňa The West. Ako keby väčšina ľudí zabudla, čo je skutočným cieľom hry. To už naozaj nemáme nič lepšie na práci?

Nechápem prečo by sa mala BTB rozdeliť, je to slušne fungujúca aliancia, ktorá nebude chápať zmysel hry ešte taký svet-dva, tak prečo toľké očakávania a nepochopenie. Berte to ako fakt.

Camp som založil s cieľom zvýšenia počtu hráčov - bojovníkov na svete (tých hráčov, ktorým podaktorí z Vás tú "hru" poriadne znechutili) uskutočnenia rekordu a poprípade pokusu o vyrovnanie sveta - čo bolo hlboko nepochopené. Mesto bolo tvorené hlavne z mimoaliančných hráčov a doplnené o hráčov, ktorí mi písali, že buď ukončia hru alebo sa ku nám pridajú. Viacero hráčov z légie som odhováral, aby alianciu neopúšťali, ak mi napísalo aliančné mesto, či by sa ku nám mohli pridať rovno som im napísal, že nie. Reakcie viacerých ľudí ma veľmi prekvapili, ale taký je život, plný prekvapení.

Čo sa týka "vracania hráčov". Ako ich mám vrátiť? Nevlastním ich.

California sa dá vyrovnať veľmi ľahko, no to by museli hlavy pomazané, ktoré chcú tak veľmi ovládať virtuálnu realitu dať všetky kečky dokopy, hľadieť dopredu, nie dozadu a hlavne vedieť robiť kompromisy. Nevyhovárať sa na Jožka, Milanka, Katku - buď to urobte, alebo pogratulujte "súperovi", že bol proste lepší.

Prajem príjemnú hru a veľa nezabudnuteľných virtuálnych zážitkov.
 

DeletedUser

Hosť
OMG väčšiu hromadu kecov som už dlho nevidel takto pekne na hromade.

BtB sa nemá čo deliť nieje tam žiadny dôvod aby sa delili, jedine ak by chceli bojovať medzi sebou o pevnosti čo si vydobili.

Michal: tvoja chyba je v tom že tu lipneš na časoch dávno minulých keď si si mohol rozhodovať kto sa ti páči a kto nie lebo ti všetci tolerovali všetko pokiaľ ste vyhrávali. Kedy si ty dobrovolne pušťal mestá z aliancie na Buffale ty tu nemlž ovcám rozumy, si pamätám keď boli ešte Diamods na tom ako tak vyrovnane s legiou ste pribrali k sebe jazdcov aj to len preto že sme neútočili na vás ale na nich to bol váš jediný zámer a vtedy som vám aj doprial pamätný boj zradcov za tie vaše machinácie pustíme vám pevnosť ak vy prídete nám brániť proti Diamonds. Kde sú tie pasaže ešte predtým než sa sformovalo Diamonds sme mali niekoľko malých aliancii a sme tam si prehadzovali jednu pevnosť o ktorú pár bojovníkov z nich bojovalo ste nám ju zobrali a napísali "Ak ju chcete späť tak sa spojte proti nám a bojujte proti nám" ... ty "charakter" ... nám si kázal čo máme a čo nemáme robiť nie že ty rozdelíš svoju ally. No späť k Californii to si už nepamätáš keď bolo hell a s nami si sa dohadoval a ťahal s nami proti nim a hneď jak sa zosypali tak my sme boli zlý lebo sa k nám pridala časť medveďov vytvorilo sa BtB bola "nerovnováha" z čoho my sme boli tí zlí. Ty hraješ síce west ale nehraješ "hru" tak ako predtým ... zaškatulkoval si si každého a nechceš s nikým spolupracovať len za to že ti povie pravdu bez škrupulí, povie svoj názor na vedenie v sukromnej sprave a hneď je to zradca čo ti podkopáva autoritu, povyhadzuješ si mestá z aliancie ak sa im zníži účasť na bojoch žiadna motivácia, popripade im nakážeš spojenie s niekym iným. Miesto toho by si si mal priznať, že nevieš viesť alianciu k cieľu ktorý od teba hráči očakávajú ale ťaháš to len za tým aby boli tebe všetci llojálni. Chceš radšej 10 neschopných pätolízačov ako 3 dobrých hráčov s vlastným názorom. Tak povedz svojim hráčom prečo prehravate a nenariekaj tu aby súper za teba riešil tvoje problémy.

V kľude na mňa povedz, že som intrigánska sviňa, ja som si už od začiatku vybral že chcem hrať "hru" spoločenskú hru kde sa bude niečo diať.

K BtB len toľko ak niekto povie, že som vám tu pekárku "chcem iba chleba" dáko uražal a že ju nenávidím tak je mimo ... pche povedal som čo som si myslel o tom jej prístupe a spôsobe hry ale naopak dosť ju obdivujem že dokázala preintrigovať takého intrigána jak som ja :D :D

k The Camp ... to čo to tu omielate o priehľadnosti :D všetci ste dobre vedeli že chceme dať 50 hráčov z jedného mesta v útoku na malú pevnosť to bol náš cieľ a ten sme aj dosiahli ... Ak neodišli hráči z toho mesta znamená to len toľko že sa im páči viac tam ako u vás, každý hráč má svoju vlastnú hlavu a sám vie čo mu najviac vyhovuje ak sa ti nevrátil späť do aliancie nieje Romanova chyba ak mu odtiaľ neodišli ale vaša, že sa k vám nevrátili.
Aby som nezabudol BtB sa tu oháňa jak ostatní sa nevedia dať dokopy ale kde ste boli keď na vás Camperi útočili vzdavali ste boje len preto že ste ich nevedeli vyhrať a čakali ste len na to kedy Camp končí aby ste si pevnosti potom prebrali späť vy hrdinovia :D

Queen ty charakter nevedel si odveliť boj a vyhrať tak si radšej dal do placu taktiku ústupu a vyčkávania a potom máš tu drzosť spraviť si multiúčet a písať Sandre také nezmysli ... ty sa chlapče spamätaj si taký veliteľ čo odvelí len s Hp prevahou a žiadnu taktiku v boji nevymyslel iba čo odkukal to že ťa tam spoluhráči oslavujú jak hrdinu tak aj tie časy pominú len čo sa HP na oboch stranách vyrovná ty "bojovník" :D a potom som zvedavý ako budeš veliť lebo máš plne ústa kecov ale skutek utek a tak to aj dopadne až Sasa s eFom to potiahnu :D

mohol by som tu osobytne menovať a pridávať k tým vašim nezmyslom čo ste tu pustili do éteru čo ste písali kedysi a ako si strašne protirečíte ... ale na čo by to bolo dobré aj tak ste tu s tými výrokmi na smiech ale nie nám ale samým sebe ... šak si uvedomte čo tu riešite ... 1 hráč desať príspevkov a každý jeden ako druhý a to je diskusia keď si každý mele svoje ? censored
 
Hore