Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser11466

Hosť
to bolo len pri posledných 2 viac menej myslím že mohli mať problém s prebiehajúcim cirkusom kedže majú nastať velké zmeny v odmenách.
 

DeletedUser11490

Hosť
Tak ešte možno bude aj dnes, zatiaľ je len chvíľku po orientačnom čase ..
 
Ak uz upravuju cirkus nebolo by zle im tam napisat nech aj upravia pocet produktov na vystavbu cirkusu. je to hrozne malo a za hodinu je plny . kedysi toho bolo podstatne viac. Tak isto vyvazenie poctu produktov na zaklade sance na najdenie lebo tam byva ten isty pocet produktov pre produkt co ma nalezku 8% a aj 150 %.
Odmeny su fajn ale mohli dat ja cele truhlice ako to bolo po starom. Aj ked som z tej zlatej sekcie za 5 rokov nic nedostal :D
Este otazocka. Nieco som zachytil ze by sa mali menit alebo skor upravovat bonusy postav. Hlavne na boje . pretoze bunus dobrodruha je oproti vsetkym triedam uplne mizerny. Alebo , nezvazuje INNO pripadnu moznost zmenit triedu postavy za nugety? Ak by sa to dalo zistit bol by som rad.
Dakujem
 

Deleted User - 4

Hosť
Návrh na počet produktov pre cirkus už bol preposlaný viackrát, zatiaľ ohľadom toho nie je nič nového.
Možnosť zmeniť triedu alebo aj pohlavie, remeslo či hernú prezývku za zlaté nuggety, nie je zatiaľ v pláne.
Úprava bonusov tried postáv v pláne je, ale nič konkrétne sa k tomu nedá napísať.
 

DeletedUser9513

Hosť
No s tými produktami pre cirkus je to bieda, vstávam o 5:30 ráno a vtedy už je v cirkuse 90% produktov naplnených, takto sa k poslednému úspechu za darované predmety tak skoro nedostanem.
 
Cawte je uz niekde tema o tom ze by sa zobrazovali bonusy suprav veci ci zbrani, ked kuknem profil ineho hraca?
kedze nie kazdy ma vsetky veci a preklikavat twdb sa mi tiez nechce kukat a nieje moc aktualne
 

DeletedUser10852

Hosť
Skoda cirkus nestihli este opravit :( ale miesto toho sa mozme tesit na snehove gule (to iste ako tekvice) aktualizacia by mala prebehnut 30.1.2018 :)
 

DeletedUser3501

Hosť
ako to bude s obchodovaním s tými guľami? budú sa dať predávať?
 
Hore