Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser8140

Hosť
A to je dosť veľký problém, keďže tie herné udalosti tu už idú ako na páse, najprv event, potom zber košíkov, gulí, tekvíc a podobne, hneď na to alebo ešte počas nejaká akcia na nový set za nugety a tak dokola. Nehovorím že tie udalosti sú zlé, ale už ich je aspoň podľa mňa príliš veľa a príliš často. Potom už aj chýba priestor na získanie napríklad toho amerického setu, ak má byť ako odmena za niečo a nie len nahodenie cez prihlasovací link ako darček.
 

Deleted User - 4

Hosť
Bol by si radšej, aby sa nahrávali aj s chybami? Konkrétne to bolo posunuté kvôli nejakej chybe pri zmazávaní účtov.
 

DeletedUser11459

Hosť
tie chyby mali opraviť na beta servery, na to predsa má slúžiť beta
 

Deleted User - 4

Hosť
tie chyby mali opraviť na beta servery, na to predsa má slúžiť beta

Áno, presne tak, táto chyba sa našla na bete a preto sa tá aktualizácia preložila, oprava nejakej chyby nejaký čas tiež trvá, to nie je za sekundu, ako si to niekto asi predstavuje. Určite je to lepšie preložiť na iný deň, ako keby sa mali nahrať chyby, lebo to by boli omnoho väčšie sťažnosti, veď to všetci poznáme, že? Niekedy sa to takto nepodarí zachytiť, takže je dobré, že teraz áno. Inak dátumy aktualizácií sú len orientačné.
 

DeletedUser11459

Hosť
škoda že tým clydovím zbraniam nezmenili bonusy nech sú aspoň použitelné... s grafikou sa pekne pohrali na nich ale bonusy sú úplne odveci
 

DeletedUser6745

Hosť
Určite sa dočkáš, je to stále v pláne. Odkladá sa to len kvôli herným udalostiam.
Teraz ide zase Októberfest, takže som už začal rozmýšľať nad niečím iným.

Prečo si to nedal teraz? Momentálne neprebieha žiadna herná udalosť ani žiadna predajná akcia. Hneď ako skončil Vianočný výpredaj sme mohli "robiť" na tej americkej sade.
 

DeletedUser8140

Hosť
Keď už sú veci zo setu Svätého Patrika upravené a dávajú schopnosti na úroveň, nemali by byť časti setu dostupné od lvl 1?
 
Linteo, ako mám spraviť úspech za ľadové karty ak mi všetky nepadnú zo 70 gúľ a nie je to predajné ? Dúfam, že to predajné bude
 
rel tie ľadové karty ešte získaš 5ks z truhlice ´´Truhlica siedmych sestier´´. Čiže je tam ešte nejaká šanca.

Mne dalo zo 70 gúľ len 3 tie ľadové karty čiže bez šance.

Ale ak budeme mať také šťastie ako jeden hráč u nás v aly (čo isto nie je jediný) že dostal 10 ľadových kariet a z nich len 3 druhy vločiek tak... Nwm no nwm...

Trochu je to nedomyslené keďže úspech by mal byť taký že každý hráč má rovnakú šancu ho získať. A nie takto že buď áno alebo nie.
 

Deleted User - 4

Hosť
Pýtal som sa na to, ľadové karty sa budú dať vydražiť na trhu, pravdepodobne to príde už v nasledujúcom update.
A že vraj, na konci eventu by sa mali dať kúpiť aj za nuggety alebo dlhopisy.
 
Hore