Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

Len taký detail, ktorý som si všimol v poslednom update.
https://forum.the-west.sk/index.php?threads/verzia-2-136.24476/
Je pekné že ste pridali nové úspechy, no problém je v tom že na starších svetoch (Delaware a pod.) mám tieto úspechy už splnené (100%) ale sú tmavé = nezapočítalo mi ich ešte + kopec ďalších z rôznych predajných akcií/eventov. Urobí tak predpokladám až získam ďalší úspech a to celé sa "refreshne".
Možno to robí iba mne, alebo viacerým ľuďom. No bolo by super, ak by sa vývojári aj na toto pozreli prečo sa tak deje a úspech "naskočí" až neskôr keď dostanem nový úspech - ak dajaký bude.

Len taký detail, ktorý som si všimol v poslednom update.
https://forum.the-west.sk/index.php?threads/verzia-2-136.24476/
Je pekné že ste pridali nové úspechy, no problém je v tom že na starších svetoch (Delaware a pod.) mám tieto úspechy už splnené (100%) ale sú tmavé = nezapočítalo mi ich ešte + kopec ďalších z rôznych predajných akcií/eventov. Urobí tak predpokladám až získam ďalší úspech a to celé sa "refreshne".
Možno to robí iba mne, alebo viacerým ľuďom. No bolo by super, ak by sa vývojári aj na toto pozreli prečo sa tak deje a úspech "naskočí" až neskôr keď dostanem nový úspech - ak dajaký bude.
sprav 1 quest a opraví sa to samé (nie denné/opakovatelné úlohy)

Linteo

EX CM
Linteo, vieš aj nejako vysvetliť prečo sa vývojári rozhodli nedať predajnu akciu aj na najnovší svet?
Asi kvôli hráčom, ktorí sa na to predtým sťažovali, keď sa v minulosti také predajné akcie ponúkli krátko po otvorení nového sveta.

Tombola tak isto nikde...aj tie práce za nuggety by som poprosil, nech sa vie
Tombola bude.

Práce za nuggety - prišla mi takáto odpoveď: Je to v poriadku, ak niekto nemá možnosť okamžitého dokončenia práce, znamená to, že je preňho príliš skoro. Bude mať túto možnosť dostupnú neskôr.

Linteo, Otázka: Vie sa už aké sady budú vo vakoch na Vianoce 2020 ???
Najskôr tak ako po minulé roky, vo vakoch by mali byť súpravy z herných udalostí, ktoré sa konali v roku 2020 (Veľká noc, Deň nezávislosti, Októberfest, nie však Deň mŕtvych) a najskôr aj nejaká nová súprava.