Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser4701

Hosť
vsetky predmety sa budu dat predavat? :omg: preco to robia? ved to bolo to caro ked ti chybal produkt a musel si reskilovat alebo nakupit oblecenie...nie ze ho ziskas len tak za par dolarov :odJackNoface:
 

DeletedUser6501

Hosť
vsetky predmety sa budu dat predavat? :omg: preco to robia? ved to bolo to caro ked ti chybal produkt a musel si reskilovat alebo nakupit oblecenie...nie ze ho ziskas len tak za par dolarov :odJackNoface:

Je to poriadna blbost ani mne sa to nepaci :grrr: uz tu neostane ani kusok z toho stareho westu :(
 

DeletedUser4701

Hosť
no sak toto :grrr: hram to od kedy to je na slovensku (3roky pribl) a ty co sa regnu teraz to je uz o com???neskutocne!
Sak ked som potreboval produkt do ulohy vsetko soom si vypocitaval reskiloval,kupoval oblecko a hladal...clovek teraz len klikne na trh
moj prvy perlovy nahrdelnik som nasiel v 87 leveli :( vychadzkovu v 93 leveli a ten co sa regne teraz co spravi? klikne na trh alebo povie kamosovi :sibko:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2518

Hosť
To predávanie produktov je dôležité kvôli craftingu. Ak by si to mal všetko zháňať jeden hráč, trvalo by veľmi dlho niečo vyrobiť. Takto bude môcť spolupracovať s ostatnými hráčmi a kupovať si tie ingrediencie, ktoré potrebuje. Malo by to napríklad prispieť k väčšej spolupráci vrámci mesta, prípadne aliancie.
 

Deleted User - 4

Hosť
Dátum aktualizácie je zatiaľ naplánovaný na stredu, kvôli nejakým tech. problémom.
 

DeletedUser4701

Hosť
Chick: viem,viem... je to aj dobré kvoli tým novým použitelným produktom ale vieš produktové úlohy budu teraz až príliš jednoduché :/ ale nevadí hádam sa nám to zalúbi
Linteo: tak to je paráda :) uz som sa zlakol že Slovakom to ani nedaju
 

DeletedUser

Hosť
Júj ani spať po nočnej nejdem tak sa teším, že si zahrám poker.
:eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Mam 2 otázky !
1. Prečo sa nedá hrať poker o hraciu menu ?
2. Prečo sú úspechy vypnuté ?
Ďakujem za odpovede. :)
 

DeletedUser

Hosť
1.Je t v pokeri a poznamky k hre
Poker je ešte v štádiu testovania. Aby sa minimalizoval dopad na hru, zatiaľ ešte nemôžeš hrať s hernými peniazmi. Ako budeme mať pozitívne výsledky, potom to zmeníme.
2. neviem aj na bete to je vipnute
 

DeletedUser

Hosť
Píše že Možnosť posielať hráčom peniaze ale kde neviete?? :(:(
 
Hore