Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser8766

Hosť
mam dve rady :
1. Dohodni si duel cez šepot...preventívne..pre istotu
2. zadaj duel a po 10 sekundach ho zruš a...HOTOVO
 

DeletedUser

Hosť
o čom točíš nejak z cesty .... ako si môzes s nepriatelom dohodnut duel cez sepot...
 

DeletedUser3501

Hosť
nejaký preklad by sa nenašiel?

alebo aspoň v skratke zhrnúť o čom je reč.....
 

DeletedUser

Hosť
Iba taký prehľad otvorených questov - požiadavky, progres atď...zobrazený priamo na mapke v takom okne ako chat.
 

DeletedUser9029

Hosť
Ďalšia zbytočnosť.
Keby tak najprv poopravovali všetky chyby, hlavne čo sa týka pevnostného chatu...
 

DeletedUser3501

Hosť
Laki vďaka

tak dúfam, že na tých chybách pracujú, tiež mi občas lezú na nervy...

Nejaké nové série úloh by mohli prihodiť :)
 

DeletedUser

Hosť
najviac ma zarazilo že v 2.03 mali byť opäť spojazdnené hodnosti počas boja o pevnosť v chate ale tento update ich úplne vymazal ... ak mám toto považovať za opravu tak diki moc ? :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
http://forum.the-west.de/showthread.php?t=61606
Kto viete po nemecky - príjemné čítanie.

Ja sám som si to neprečítal celé ale o čo ide v skratke? V update 2.04 zrušia obtiažnosti prác. Všetky sa vám postupne budú otvárať s pribúdajúcimi úrovňami.. no proste už pokazia aj tú poslednú dobrú vec. Nečakal som, že tak skoro :D
 

DeletedUser

Hosť
mohol by to niekto preložiť? cez prekladač mi to moc nepovedalo :D

bude nejakých 5 úrovní v každej práci a podľa toho budú odmeny v práci? to akože napr. na úrovni 1 môžem nájsť produkt s napr 10% šancou a na 5-tej s napr. 60% ???
 

DeletedUser

Hosť
mohol by to niekto preložiť? cez prekladač mi to moc nepovedalo :D

bude nejakých 5 úrovní v každej práci a podľa toho budú odmeny v práci? to akože napr. na úrovni 1 môžem nájsť produkt s napr 10% šancou a na 5-tej s napr. 60% ???


mozno len peniaze a skusenost budu podla toho.
 

DeletedUser3501

Hosť
cez translator preklad nula bodov....

Ako to bude s tretím kľúčom? ak bude nejaký problém tak ho idem hľadať čím skôr....

resp. kedy by asi mohol ten update prehnúť?
 
Hore