Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser5584

Hosť
Odpovie mi niekto,či je na tejto hre niečo,čo sa ešte nedá pokaziť ?
 

DeletedUser3501

Hosť
my, "starí hráči" to berieme tak že kazia hru ktorú sme začali hrať pred nejakými 4-5 rokmi. Ale treba sa zmieriť s tým, že každá hra sa časom vylepšuje. Úlohou takýchto vylepšení je dostať tu nových hráčov. Nám (ani mne osobne) sa veľa takýchto vylepšení nepáči, ale keby sa hra nevyvíjala hral by to ešte niekto z nás? Ja určite nie, po istom čase by každého prestalo baviť robiť tie isté práce, pevnosti by neboli, úlohy by boli dávno splnené, denné neexistovali, remeslo nebolo.

Schválne, pamätáte na dobu, keď nebola hádam tretina terajších prác? Keď sa čakalo aj 5 levelov pokiaľ nabehne nová úloha? o denných úlohách ani nehovorím, mesto duchov, waupeho dedina a množstvo ďalších zadávateľov nebolo, neexistoval žiaden trh, žiadne boje, bez remesla, maximálna úroveň 99 a potom už len nekonečná nuda a hrabanie si peňazí na účet za ktoré aj tak nebolo čo kde kúpiť....Jednoducho každá hra sa vyvíja, aj táto a nie všetky zmena sa nám páčia ale neostáva nič iné ako akceptovať to...

Iste večný problém sú nugety, ale kto sa hrou zabáva tomu nemôže vadiť že niekto ich používa na každú blbosť. Hra si proste musí na seba zarobiť aj keby kamene z neba padali. Dnešná doba je proste taká, peniaze, peňeži a peníze(ako to bolo v jednom krásnom slovenskom filme aj keď v inej súvislosti povedané)...

Nenechajte sa znudiť nugeťákmi a užívajte si hru aj naďalej...žiadna hra už nie je taká ako bola pred časom a ten kto začne hrať toto o 6 rokov bude len čumieť ak tu začneme spomínať na časy updatu 2.04 :)

sorry za tento román ale musel som sa vykecať :--)

:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Odpovie mi niekto,či je na tejto hre niečo,čo sa ešte nedá pokaziť ?
sleduj budúce update-y. Aj mňa prekvapuje, ako je INNO vždy schopné niečo také nájsť :D

macky52 napísal/-a:
Schválne, pamätáte na dobu, keď nebola hádam tretina terajších prác? Keď sa čakalo aj 5 levelov pokiaľ nabehne nová úloha? o denných úlohách ani nehovorím, mesto duchov, waupeho dedina a množstvo ďalších zadávateľov nebolo, neexistoval žiaden trh, žiadne boje, bez remesla, maximálna úroveň 99 a potom už len nekonečná nuda a hrabanie si peňazí na účet za ktoré aj tak nebolo čo kde kúpiť....Jednoducho každá hra sa vyvíja, aj táto a nie všetky zmena sa nám páčia ale neostáva nič iné ako akceptovať to...
V tomto máš síce pravdu ale remeslo, trh a všetky veci čo tu spomínaš pridali do hry do verzie 1.31 čo bolo skoro dva roky dozadu. To je na hru, ktorá má cca 5 rokov riadne dlhá doba.
Odvtedy už len všetko kazia a pridávajú prémiové veci :)
/edit: o 6 rokov dopadne west asi ako istá nemenovaná konkurenčná (teraz už opensource) kravinka o ktorú nikto nezakopne :) (ak to nebude podstatne skôr)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser8766

Hosť
KONEČNE dobry dovod skončit s hrou a venovat sa normalnym veciam ....v REAL živote !!!.....aspon teda čo sa mna tyka...bo už ma nebaví stále si prevykat na tie "úžasné" zmeny
 

DeletedUser

Hosť
mne sa tento update nezda az taky katastrofalny, niektore veci vyzeraju dobre (ak sa naozaj spravia)

napr. ten hon krav, ine mapy pevnosti, a chcela by som vediet co extra budu mat lvly 120 v strede mapy...

mozno s novym systemom prac sa upravia % na hladanie predmetov a snad uz nebude taky problem s 3. klucom a pod. Cim viac hviezdiciek, tym vacsia sanca... dufam...
 

DeletedUser

Hosť
Cim viac hviezdiciek, tym vacsia sanca... dufam...

Čím viac prúžkov, tým viac Adidas :howgh:

"Vylepšenie systému prác (2.04)
- Práce sa odomknú na základe úrovne postavy"


Však jasné, prečo nie :) Vojaci a duelanti si už vytrpeli dosť :) Teraz sú na rade dobrodruhovia, čo sú zameraní na 1 prácu kvôli zberu surovín a stavbári, ktorí môžu vďaka stavaniu robiť také pecky ako je Stavať kasíno ... resp. doteraz mohli :D :D :grrr: :odJackNoface: :odJackNoface: :sibko: :huh1: :howgh: :Oo

"Vylepšenie bojov o pevnosť a multiplayer udalosti
- "Chytanie kráv" alebo "Lov medveďov", ktoré by boli podobné ako boje o pevnosť a ktoré umožnia boj proti npc postavám, na špeciálnej mape s menej ľudmi"


Takže nie len že tu musím sedieť a odklikávať práce každých 5 min, to si odteraz budem musieť tú kravu aj zarezať, vykostiť a naporcovať, aby som z tej práce získal steak? :odJackNoface: :odJackNoface: :ocikru: :sibko: :Oo :howgh: :howgh: :odJackNoface: :D :--)


Innogames má zvláštny zmysel pre humor ...
 

DeletedUser4179

Hosť
Takže už oblečko nebudeme potrebovať stačí si počkať na level a práce sa nám odomknú samé. To nebude také jednoduché určite je ešte niekde pes (INNO) zakopaný.
Mám pocit že o tých dueloch sa tu píše už nejaký ten rok.
Bude zaujímavé sledovať kam a akou rýchlosťou sa to poberie.:pískam si
 

DeletedUser

Hosť
určite v tom bude niečo dôležité s tými hviezdičkami...na najnižšom stupni bude tá práca určite tak nastavená, že ju síce budeme mať, ale absolútne sa nemusí oplatiť ju robiť, lebo budú minimálne odmeny, alebo moc vysoké poškodenie...
 

DeletedUser

Hosť
zdalo sa mi že už nejako dlho nechali hru bez zmien :D ono to zase muselo prísť :( no som zvedaví ... niektoré veci napísané znejú celkom dobre takže ak budú spracované dobre mohli by byť prínosom ... aj ked človek si pri INNE ničím nemôže byť istý ... alebo to dopadne tak že akurát tie dobré veci nepridajú a práve tie oničom hej :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Och, to ako bude vyzerať 2.4? :D A tie práce podľa úrovne, och. :d Sú dobrí noo, čo dodať. Podľa mňa to mali nechať na tie schopnosti, kt. si máme získavať, aby sme mohli danú prácu robiť, a nie podľa úrovne, toto nevymysleli dobre. ja som už en zvedavý ako to všetko bude. ;)
 
Hore