Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser

Hosť
to čo je zase??? vieš o tom niečo bližšie?

ak to zas bude za nuggety, tak už ich fakt ******...už teraz som dospela do štádia, že bežím len na jedno premko (na postavu) a minimálne pokiaľ nevrátia ten 100% bonus, tak už nedám do hry navyše ani cent...
 

DeletedUser3501

Hosť
čiže ak chápem správne: zasa tu bude ďalšia tombola o nové sady oblečenia?
 

DeletedUser

Hosť
áno, vraj to bude zasa ďalšia tombola ale tentoraz okrem súprav budú aj peniaze a xpy
 

DeletedUser3501

Hosť
a bonusy súprav sa niekde nespomínajú?

Teda pýtam sa, pretože som minul pekných pár nugetov na vianoce aby som si zaobstaral set Alana Quatermaina. Ak teda teraz dajú niečo čo ho prekoná v šťastí(u zbraní v počte PB) tak to ďakujem pekne za takéto 3-mesačné akcie...
 

DeletedUser4673

Hosť
možno veľkonočná tombola? lebo pochybujem žeby už teraz chystali novú vianočnú...
 
46ea072724324639bac3354.png
 

DeletedUser

Hosť
je to veľmi dobré, že sa to takto rozpíše a netreba questy rozklikávať

len mi to tak trochu opticky vadí na obrazovke, hlavne ak je veľa pootváraných, ale je to asi len zvyk

neprišla som zatiaľ na to ako to zavrieť celé, ak sa to dá, len jednotlivé questy sa dajú zmenšiť len na názov, ale potom to zas nemá vôbec zmysel, keď nevidím suroviny
 

DeletedUser

Hosť
dá sa to komplet celé zavrieť, malo by to byť v nastaveniach. a v knihe úloh sa dá zas zavrieť konkrétny quest, ak tam zrovna ten nechceš vidieť ;)
a toto sa vám páči? :D
[SPOIL]
cb35ea2929484dc9a867e0d.png
HfvEFY9.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
vo všetkých hrách na sviatky vždy niečo dávajú zaujímavé zadarmo a tu si nechávajú sviatky zaplatiť :)

už vieš čo budú dávať tie sety? len tak chcem vedieť, že či tie, čo som zaplatila na Vianoce mi budú úplne na dve veci proti týmto...
 

DeletedUser

Hosť
tu si nechávajú sviatky zaplatiť :)

už vieš čo budú dávať tie sety? len tak chcem vedieť, že či tie, čo som zaplatila na Vianoce mi budú úplne na dve veci proti týmto...
to si vystihla :)
no minimálne tie veci produkt/zviera budú totálne OP, tak ako boli pušky/zbrane na vianoce.
ale myslím, že aj tie sety budú lepšie pretože na niečo iné ako práca/duel/pevnosť sa moc zamerať nedá a keby boli zbytočné tak by ich nikto nekúpil. (teoreticky by tam mohol byť jeden na rýchlosť+hp, také čosi v hre nie je)
 
Hore