Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser2518

Hosť
Milí hráči,

nakoľko stará téma je už veľmi zaspamovaná, zakladám kvôli prehľadnosti novú a táto téma vám môže naďalej slúžiť na diskusiu o nadchádzajúcich updatoch a novinkách, ktoré už sú zavedené na testovaciom serveri (beta), alebo ktoré sa ešte len pripravujú.

Avšak rada by som vás upozornila, aby ste tieto informácie brali s rezervou, keďže nemusí byť všetko, čo sa na bete testuje, do hry aj pridané.
 

DeletedUser

Hosť
novinky ohladom crafting-u:
crafting3.jpg

CRAFTING_REZEPT.jpg

od zajtra by to malo byt testovane na bete :) avsak, co je horsie, tak chcu-minimalne znova mysia o zavedeni limitu na inventar. nieje to skoda?
zdroj: http://devblog.the-west.net/?p=617&lang=de
 

DeletedUser

Hosť
Nieje to tam nejako viacej spresnené? čo sa tam bude dať vyrábať? :)
 

DeletedUser244

Hosť
na bete si mozte zvolit dalsiu specializaciu (v ramci postavy) a to

Poľný kuchár

Šarlatán

Kováč

Voľba remesla je konečna

Pribudli recepty pre jednotlive specializacie. Recepty najdete u npc obchodnika alebo ich mozte kupit na trhu.
 

DeletedUser4779

Hosť
Mám jednu otázku - Keď som si kúpil recept (konkrétne niečo s poľným kuchárom), tak ako ho mám použiť?
 

DeletedUser244

Hosť
musis byt samozrejme kuchar, bez volby specializacie alebo ak si dal inu specializaciu tak ho pouzit nemozes

a spustis ho rovnako ako truhlicu

potom klikni vpravo na Charakter
 

DeletedUser4779

Hosť
musis byt samozrejme kuchar, bez volby specializacie alebo ak si dal inu specializaciu tak ho pouzit nemozes

a spustis ho rovnako ako truhlicu

potom klikni vpravo na Charakter

asi som slepý, ale keď kliknem na Character, tak tam nevidím nejakú voľbu špecializácie súvisiacu s týmto. Celé mi to pripadá divné.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4779

Hosť
je to úplne dole v tom okne

aha vďaka, fakt to je dole, ale tak, že som to nevidel. Ešte mám jednu otázku - ako mám získať tie body remesla (či niečo také - google prekladač samozrejme)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4086

Hosť
A toto je na ktorom beta servery ? tam kde je limit do 500 ?
 

DeletedUser4086

Hosť
No už som to našiel ale má to malý problém neviem po nemecky :)

PS:tie recepty možete nájsť ja pri práci
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Čerstvá novinka... (teda aspoň myslím, že je čerstvá, všimol som si to až po update asi pred pol hodinou)
Na bete sú teraz všetky produkty získané pri akejkoľvek práci vydražiteľné. To znamená (pokiaľ to prejde), že si budeme môcť kupovať produkty pre účely craftingu, avšak taktiež aj pre úlohy...
 

DeletedUser4086

Hosť
Mne sa páči , že keď ste dobrodruh tak vám už aj ukáže šancu na nález produktu s vaším bonusom :)
 

DeletedUser

Hosť
Avatar Generátor

s1.jpg
s2.jpg
s3.jpg
s4.jpg

s5.jpg
s6.jpg
s7.jpg
s8.jpg

  • viac individuality: v hre je oveľa menšia šanca identických "dvojičiek" ako doteraz
  • rôzne prostredia: možnosť vidieť vašu aktuálnu polohu alebo súčasnú prácu
  • zjednodušený proces vytvárania automaticky generovaných avatarov (v súčasnosti je to príliš veľa práce)
  • možnosť zobrazenia aktuálneho zdravia – modriny a obväzy po úderoch alebo po bojoch o pevnosti (iba pri získaní duelovej ochrany)
    ○ Pridanie avatara postavy do profilu mesta bude okamžite zobrazovať efekt dohodnutého duelu na mesto
  • môžnosť získavania nových vecí pre váš avatar pomocou úloh - ako "dokonči úlohu a pridaj si túto náušnicu na svoj avatar"
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore