Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

Len taký detail, ktorý som si všimol v poslednom update.
https://forum.the-west.sk/index.php?threads/verzia-2-136.24476/
Je pekné že ste pridali nové úspechy, no problém je v tom že na starších svetoch (Delaware a pod.) mám tieto úspechy už splnené (100%) ale sú tmavé = nezapočítalo mi ich ešte + kopec ďalších z rôznych predajných akcií/eventov. Urobí tak predpokladám až získam ďalší úspech a to celé sa "refreshne".
Možno to robí iba mne, alebo viacerým ľuďom. No bolo by super, ak by sa vývojári aj na toto pozreli prečo sa tak deje a úspech "naskočí" až neskôr keď dostanem nový úspech - ak dajaký bude.
 
Len taký detail, ktorý som si všimol v poslednom update.
https://forum.the-west.sk/index.php?threads/verzia-2-136.24476/
Je pekné že ste pridali nové úspechy, no problém je v tom že na starších svetoch (Delaware a pod.) mám tieto úspechy už splnené (100%) ale sú tmavé = nezapočítalo mi ich ešte + kopec ďalších z rôznych predajných akcií/eventov. Urobí tak predpokladám až získam ďalší úspech a to celé sa "refreshne".
Možno to robí iba mne, alebo viacerým ľuďom. No bolo by super, ak by sa vývojári aj na toto pozreli prečo sa tak deje a úspech "naskočí" až neskôr keď dostanem nový úspech - ak dajaký bude.

sprav 1 quest a opraví sa to samé (nie denné/opakovatelné úlohy)
 

Deleted User - 4

Hosť
Linteo, vieš aj nejako vysvetliť prečo sa vývojári rozhodli nedať predajnu akciu aj na najnovší svet?

Asi kvôli hráčom, ktorí sa na to predtým sťažovali, keď sa v minulosti také predajné akcie ponúkli krátko po otvorení nového sveta.

Tombola tak isto nikde...aj tie práce za nuggety by som poprosil, nech sa vie

Tombola bude.

Práce za nuggety - prišla mi takáto odpoveď: Je to v poriadku, ak niekto nemá možnosť okamžitého dokončenia práce, znamená to, že je preňho príliš skoro. Bude mať túto možnosť dostupnú neskôr.

Linteo, Otázka: Vie sa už aké sady budú vo vakoch na Vianoce 2020 ???

Najskôr tak ako po minulé roky, vo vakoch by mali byť súpravy z herných udalostí, ktoré sa konali v roku 2020 (Veľká noc, Deň nezávislosti, Októberfest, nie však Deň mŕtvych) a najskôr aj nejaká nová súprava.
 
Myslím že dosť hráčov zaujíma len jedna otázka a to či budú vo vakoch sady z Dňa mŕtvych 2019. (t.j. Vaquer a Hudobníčka) Linteo ?
 
Hore