Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

A je aj nejaký dôvod prečo tam nebudú veci z Dňa mŕtvych ??
Asi preto aby ich urobili "cennejšími". Prinútia tak ľudí otočiť pár nugátov do tomboly.
Keby boli na Vianoce tak by im ľudia tak netočili a počkali by si už mesiac do Vianoc, kde by ich získali lacnejšie.

Myslím že dosť hráčov zaujíma len jedna otázka a to či budú vo vakoch sady z Dňa mŕtvych 2019. (t.j. Vaquer a Hudobníčka) Linteo ?
Toto už je lepšia otázka :)
 
Ale bolo to tak aj po minulé roky, že tie sady mŕtvych neboli na Vianoce ? Lebo mne sa zdá že taká Hombre bola určite.
 
Linteo,

má INNO v pláne niekedy v blízkej budúcnosti zvýšiť počet UPD, ktoré človek môže mať? Lebo mne už príde málo aj tých 3000 čo aktuálne je.
Z akého dôvodu to nechcú dať na neobmedzené množstvo?
V SHOPe to nemíňam, nakoľko nemám to na čo míňať. Všetko nové čo sa dá do SHOPu (oblečko) je väčšinou na nugátiky a posilnenia mám z remesiel.
Predpokladám že aj tak to väčšina ľudí šporí dlhopisy v obálkach v invente na Vianoce.

...keby si to niekedy spomenul, pred vedúcimi z INNA. Boli by sme ti viacerí povďačný. :howgh:

Ďakujem/e
 
Linteo,

má INNO v pláne niekedy v blízkej budúcnosti zvýšiť počet UPD, ktoré človek môže mať? Lebo mne už príde málo aj tých 3000 čo aktuálne je.
Z akého dôvodu to nechcú dať na neobmedzené množstvo?
V SHOPe to nemíňam, nakoľko nemám to na čo míňať. Všetko nové čo sa dá do SHOPu (oblečko) je väčšinou na nugátiky a posilnenia mám z remesiel.
Predpokladám že aj tak to väčšina ľudí šporí dlhopisy v obálkach v invente na Vianoce.

...keby si to niekedy spomenul, pred vedúcimi z INNA. Boli by sme ti viacerí povďačný. :howgh:

Ďakujem/e

Súhlasím s Jožim myslím žeby sa to malo zvýšiť, takto musím zbytočne kupovať posilka ktoré mám v invente a nepoužívam ich. Bolo by dobré aspoň na 4-5k to zvýšiť. Ak niekto hraje aktívne tak nemá problém to aj za polrok našporiť si myslím.
 
mna by zaujimalo ci sa planuje zpredajnenie truhlic so setmi ako napr hudobnicka/ vaquero alebo aj starsie ako napr joseph warrenova taska :D vela hracom by to ulahcilo hru a zopar hracov zbiera aj samotne neotvorene truhlice ... ak by sa dal tento navrh posunut bol by som rad :)
 

Deleted User - 4

Hosť
A je aj nejaký dôvod prečo tam nebudú veci z Dňa mŕtvych ??

Dôvod je taký istý ako minule. Deň mŕtvych je blízko Vianoc a oni si myslia, že ak by boli ponúknuté tieto veci vo vianočnom výpredaji, tak by hráči nehrali toľko ten Deň mŕtvych, ale rovno by si zakúpili tie súpravy počas výpredaja. Bude to tak ako minule, súpravy zo Dňa mŕtvych 2020 majú v pláne ponúknuť v nejakej predajnej akcii v budúcom roku.

Myslím že dosť hráčov zaujíma len jedna otázka a to či budú vo vakoch sady z Dňa mŕtvych 2019. (t.j. Vaquer a Hudobníčka) Linteo ?
dočkame sa ale aj odpovede ?
Jasné, že sa dočkáš odpovede Bobby, veď december je už zachvíľu ;)

No dobre, dobre, aby si nepovedal, zistil som ti odpoveď, v tomto vianočnom výpredaji by sa mali objaviť aj súpravy z Dňa mŕtvych 2019 :)

Linteo,

má INNO v pláne niekedy v blízkej budúcnosti zvýšiť počet UPD, ktoré človek môže mať? Lebo mne už príde málo aj tých 3000 čo aktuálne je.
Z akého dôvodu to nechcú dať na neobmedzené množstvo?
V SHOPe to nemíňam, nakoľko nemám to na čo míňať. Všetko nové čo sa dá do SHOPu (oblečko) je väčšinou na nugátiky a posilnenia mám z remesiel.
Predpokladám že aj tak to väčšina ľudí šporí dlhopisy v obálkach v invente na Vianoce.

...keby si to niekedy spomenul, pred vedúcimi z INNA. Boli by sme ti viacerí povďačný. :howgh:

Ďakujem/e

Už som to viackrát spomínal a preposielal, tento návrh na zvýšenie limitu sa pravidelne objavuje, je to jeden z častých návrhov od hráčov. Už aj vďaka tomu limit upravili. Čo sa týka ďalšieho zvýšenia alebo neobmedzeného limitu, aby si vedel, ako to je Jozef, ale aj ostatní, preložím celú odpoveď, ktorá mi prišla naposledy, keď som im napísal o tvojom návrhu: Nanešťastie to práve teraz nie je možné.

mna by zaujimalo ci sa planuje zpredajnenie truhlic so setmi ako napr hudobnicka/ vaquero alebo aj starsie ako napr joseph warrenova taska :D vela hracom by to ulahcilo hru a zopar hracov zbiera aj samotne neotvorene truhlice ... ak by sa dal tento navrh posunut bol by som rad :)

Posuniem návrhy, len treba písať konkrétne. Ak nie, tak je šanca veľmi malá alebo rovno nulová.
 
Chcelo by to už konečne nejaký iný druh súťaže, pretože stále to je ten istý stereotyp, kde sa buď duelujú NPC alebo sa posielajú oznámenia z dokončených prác. A taktiež by som navrhol aj iné odmeny ako nuggety. Ak môžem hovoriť za seba, rád by som privítal nejakú zaujímavú súťaž, kde napríklad ako odmena by mohli byť staré avatary alebo niečo podobné. Toto som už dávno dávno spomínal a myslím si, že viacej hráčov by takéto niečo s radosťou prijalo.
 

Deleted User - 4

Hosť
Chcelo by to už konečne nejaký iný druh súťaže, pretože stále to je ten istý stereotyp, kde sa buď duelujú NPC alebo sa posielajú oznámenia z dokončených prác. A taktiež by som navrhol aj iné odmeny ako nuggety. Ak môžem hovoriť za seba, rád by som privítal nejakú zaujímavú súťaž, kde napríklad ako odmena by mohli byť staré avatary alebo niečo podobné. Toto som už dávno dávno spomínal a myslím si, že viacej hráčov by takéto niečo s radosťou prijalo.

Ako som už písal tu, ak chcete viac súťaží alebo lepšie, ako sú tie jednoduché zberacie, vymyslite a spracujte nejakú zaujímavú súťaž alebo sa rovno prihláste do West tímu a môžete ich vytvárať a usporiadúvavať pravidelne. Niekoho, kto by pre druhých vytváral súťaže, hľadáme stále: Organizátor/ka súťaží

To znamená že ak sa dosť hráčov ozve tak by aj ten limit mohli zvýšiť hej ?

Za tie roky sa už ozvalo dosť hráčov - odpoveď na takúto požiadavku je preložená vyššie.
 
Hore