Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

Linteo mám otázku: Tá súprava fanúšika The West sa bude dať do budúcna predávať v obchode ? Či to len bude ako nepredajný zberateľský predmet ?
 
tiež mám otázku: neplánujete, aby sa dali predávať sety ako sú Marthy J. Canary, Edison, Día, - tie ktoré sa dostávajú za dosiahnutie buď vajíčok, raketiek, chryzantén,atd...? vďaka za odpoveď :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Linteo mám otázku: Tá súprava fanúšika The West sa bude dať do budúcna predávať v obchode ? Či to len bude ako nepredajný zberateľský predmet ?

Zatiaľ k tomu nie je žiadne info. Pravdepodobne sa dozvieme viac, až keď bude súprava dokončená.

tiež mám otázku: neplánujete, aby sa dali predávať sety ako sú Marthy J. Canary, Edison, Día, - tie ktoré sa dostávajú za dosiahnutie buď vajíčok, raketiek, chryzantén,atd...? vďaka za odpoveď :)
To sa určite neplánuje, už boli k tomu viaceré vyjadrenia od vývojárov.
 
Dúfam, že si ma ten úžasný mystický papagáj nájde. Proso, slnečnicové semiečka a podobné pochutiny sú nachystané, tak neváhaj a príď sa dobre nakŕmiť !
 
Jediná dobrá vec, čo za posledný čas pridali , boli tie topánky kuriatka a aj to zmenia o_O radšej dajú do tomboly Abfall , gratulieren.
 
Hore