Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

Zdravím , chcem sa opýtať , kedy bude pridána odmena hráčom Classic Event World .
Classic Speed Event 2021 - odmena za účast
Vytvorili sme odmenu za účasť na našej akcii Classic Speed Event, Malachitová puška.
 

Crony

Člen tímu
Zdravím , chcem sa opýtať , kedy bude pridána odmena hráčom Classic Event World .
Classic Speed Event 2021 - odmena za účast
Vytvorili sme odmenu za účasť na našej akcii Classic Speed Event, Malachitová puška.

Zdravím,
predpokladáme pár dní po aktualizácii hry na verziu 2.148, ktorá bude v priebehu nasledujúceho týždňa.
 
je fajn že vylepšujú veci z obchodov aby boli použitelné a dávali bonusy podla levelu ale mám pocit, že im to ide dosť pomaly :D takýmto tempom to bude trvať niekolko rokov kým prerobia všetky predmety
 
No nový update je tu a čo bolo sľúbené hráčom za účasť (už v minulej verzii) tak nie je dané ani teraz....... Nevravím že mi to nejako extra ten predmet chýba v inventári ale tak pripomeniem sa račej sem pretože daný tiket čo som písal mi podpora uzavrela s tým že je to už je vybavené........
 

Crony

Člen tímu
No nový update je tu a čo bolo sľúbené hráčom za účasť (už v minulej verzii) tak nie je dané ani teraz....... Nevravím že mi to nejako extra ten predmet chýba v inventári ale tak pripomeniem sa račej sem pretože daný tiket čo som písal mi podpora uzavrela s tým že je to už je vybavené........
Zdravím,
podľa mojich informácií sa mierne zdržala implementácia samotnej pušky do hry, kvôli úpravam a nastaveniu bonusov, ktoré poskytuje. Verím, že sa už čoskoro dostane všetkým zúčastnemým :) vďaka za trpezlivosť.
 
Classic speed event 2021 úspech
Implementovali sme špeciálny úspech pre účastníkov nášho podujatia Classic Speed Event 2021. Tento úspech bude udelený spolu s malachitovou puškou. Po aktualizácii začneme odmeňovať našich účastníkov. Každý, kto podal napísal ticket na podporu eventového servera pred 26. májom, dostane predmet do 31. mája

Ja som napísal tiket, hneď ako to bolo uvedené na bete.A dnes mám 31.5. a stále nič ‍
 

Crony

Člen tímu
Classic speed event 2021 úspech
Implementovali sme špeciálny úspech pre účastníkov nášho podujatia Classic Speed Event 2021. Tento úspech bude udelený spolu s malachitovou puškou. Po aktualizácii začneme odmeňovať našich účastníkov. Každý, kto podal napísal ticket na podporu eventového servera pred 26. májom, dostane predmet do 31. mája

Ja som napísal tiket, hneď ako to bolo uvedené na bete.A dnes mám 31.5. a stále nič ‍

Zdravím, vo vašom prípade došlo k drobným nedorozumeniam, ale už by to malo byť vyriešené. Vďaka za trpezlivosť.
 
Hore