• Deň nezávislosti 2020

Milí kovboji a kovbojky! Vitajte na našich každoročných oslavách Dňa nezávislosti!
    Opäť je ten čas oslavovať slobodu v The West s kopou jedla, nápojmi a raketkami!
    Viac informácií si môžete prečítať tuto!

Pokec Diskusie k súťažiam

Henry Rool

Hosť
Mohla by sa dať súťaž pre každého hráča.Do hry by prišlo oznámenie typu otestuj sa a bol by to quiz.a odmenou by mohli byť napr.nugetu alebo doláre

Inak čo sa týka odmien v súťažiach, tak mňa by najviac potešila taká anomália, že možnosť vrátenia starého avatara... síce som si ho zmenil len na jednom svete zo zvedavosti :D, vždy to bol u mňa Mexičan.

Len škode, že to je nereálne :(

Inak čo sa týka odmien v súťažiach, tak mňa by najviac potešila taká anomália, že možnosť vrátenia starého avatara... síce som si ho zmenil len na jednom svete zo zvedavosti :D, vždy to bol u mňa Mexičan.

Len škode, že to je nereálne :(
Viem o tom, že minimálne na cz to zmeniť ide, takže reálne by sa to malo dať zmeniť aj tu.
Možno, ak pekne poprosíš nejakého supportéra (cez ticket), tak ti ten obrázok nahodí. :p

Nenahodia, ak ste si zmenili avatar na nový, nevraciame to späť na tie staré a ani to nebude ako odmena za súťaž, firma si to neželá.
Ak s avatarom nie ste spokojný, je tam možnosť "operácie tváre", pomocou ktorej si avatara môžete upraviť.

Nenahodia, ak ste si zmenili avatar na nový, nevraciame to späť na tie staré a ani to nebude ako odmena za súťaž, firma si to neželá.
Ak s avatarom nie ste spokojný, je tam možnosť "operácie tváre", pomocou ktorej si avatara môžete upraviť.
No veď viem, že je to nereálne :), preto som radšej ani na support nepísal :D...

Hádam v najbližšej dobe (minimálne rok :D) nebude také update, kde odstránia nadobro staré avatary... nič zlé proti novým, ale ťažko by som si zvykal a chýbal by mi starý dobrý mexičan

A ak niekto začal hrať, keď už voľba starého avatara nebola možná ?
Prečo na cz to dávajú každému, kto im napíše ticket ?

Nechcem rýpať, ani nič podobné, len ma to zaujíma.

To je skôr otázka na nich, nie na nás.
---
Prosím, skúste sa vrátiť k téme, nerozoberajte tu iné verzie, alebo činnosť ich tímov.