Pokec Diskusie k súťažiam

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
A ja by som nejaký kvíz stále rád potom pomohol opraviť... :) (a áno, viem, že som to tu napísal už 1000003-krát).
 

DeletedUser

Hosť
Kedysi dávno za môjho moderátorstva ...
  • ... sme pripravili tuším 3 * 20 otázok, na ktoré hráč mohol odpovedať vybratím jednej zo štyroch (hoci môže byť aj viacej) možností.
  • Každých 20 otázok bolo uverejnených v rôzne časy v jeden konkrétny deň (aby sa naozaj čo najviac hráčov malo šancu zapojiť),
  • každý hráč sa prakticky mohol zúčastniť iba v jednej sérii (bral sa totiž do úvahy minimálny výsledok z tých, do ktorých sa zapojil).
  • Odpovede posielali ako príspevky do témy s otázkou (pričom téma bola šikovne - pomocou nutnosti príspevky schváliť moderátormi pred zobrazením - nastavená tak, aby hráči nevideli odpovede).
  • Na vypracovanie odpovedí bolo 10 minút.
  • Tie som potom do pár hodín vyhodnotil pomocou automatizovaného scriptu a Excelovskej tabuľky (dnes by som to vedel urobiť do 10 minút).
  • Za každú správnu odpoveď hráč obdržal 2 body, za nesprávnu -1 bod, za neoznačenie odpovede pre danú otázku 0.
  • Vyhralo samozrejme niekoľko hráčov, ktorí dosiahli najviac bodov.
  • V prípade nerozhodnosti skóre sa ešte môže prihliadnuť na čas odovzdania a počet správnych odpovedí bez ohľadu na skóre.

Forma odpovede bola niečo ako
1. A
2. X // neoznačená odpoveď
3. B
...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Rekimaru ozvi sa mi potom ci suhlasis s mojim vytvorom alebo nie.. aby som stihol ho prerobit nemam moc casu
 

DeletedUser

Hosť
WINETOU111 - to čo si ty napísal je (próza) a tam má byť napísaná básen a to je (poézia). :eezmurk: :eezmurk: :ocikru:
 

DeletedUser7779

Hosť
Veď si napísal že je to próza a potom že je to poézia, tak čo to je? :huh1:
 

DeletedUser4451

Hosť
Ach.. pise ze winetou napisal prozu a basen ma byt napisana ako poezia..
Osobne tomu ale nechapem, teda ze co tu riesite podla mna tu nie je ziadny lyricky rozhodca

Ak mozem poradit tvorcom basni..

1. Podla mna kazde dielo ma mat nazov ci pisete basen, roman alebo hororovy pribeh o zachodovej doske ktora kopla a nechala splachnut prezidentovu sesternicu Frederiku
2. Snazte sa aby sa to rymovalo, hovorte si tie verse v hlave, nestaci ze to slovo ma posledne dve pismena rovnake, u mna sa napr. nerymuje slovo "facka" a "motorka"
3. Ten tak hnusne otrepany vers "the-west to je nasa viera, the-west nikdy neumiera" .. to je tak nieco strasne ze to ani dalej necitam ked to vidim, hroza
4. Nepozeraj co napisal druhy, budes sa opakovat, nebude to originalne a nebude to bavit
5. Nepouzivajte stranky na rymy a podobne hovadiny, tie verse okrem toho ze by sa mali rymovat by mali davat aj hlavu a patu takze rym "moja hlava je velka, v izbe huci fotrovi telka" nie je zrovna na mieste
6. Ta basen nema byt raperske gangsta wanksta sixty-centa aj stvrt-z-dolara dielo takze vety o tom ako kazdy dostane na hubu nie su dobry priklad
7. Nepiste basen co ma 10 aj pol riadka.. cim zaujme?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
cowboy 2 este raz si to prečítaj



*tam má byť napísaná básen a to je (poézia)*

má biť napísaná báseň čiže (poézia).
 

DeletedUser

Hosť
Ale máš pravdu, môže to byť myslené aj ako si to ty myslel.
 
Hore