Pokec Diskusie k súťažiam

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser4623

Hosť
áno ale keď raz niekto je na toto antitalent alebo nemá trpezlivosť a pritom ide mu niečo lepšie tak prečo to nevyužit? ;)
 

DeletedUser9056

Hosť
Tiež pravda, ozaj, ak chceš urobiť nejakú novú súťaž, respektíve dať nejaký návrh, a spoločne ju môžme urobiť, samozrejme ak chceš. :) (myslím niečo podobne, ako som urobil ja minule [Duelantská súťaž]) ;)
 

DeletedUser4623

Hosť
skôr by som chcel aby sa táto súťaž doplnila o fotografie a príbehy
mnohí by aj chceli súťažiť tak ako ja ale nemôže čiže hlavná otázka sa týka lintea
 

DeletedUser6358

Hosť
Treba sa na to pozerať vždy z tej lepšej stránky. Buďme radi, že nejaká súťaž je, je to také oživenie fóra.
Takú súťaž, aby bol každý spokojný na 100% a aby bola šanca na výhru medzi každým súťažiacim rovnaká nevymyslíš.
Teraz je tu grafická súťaž, neskôr bude možno iná (boli tu aj súťaže na príbehy).

PS: Ani ja nepatrím k nejakým svetoborným grafikom, no teším sa na nový header (dúfam, že bude aspoň tak dobrý, aký je ten terajší) :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4623

Hosť
pravda ale zase pomaly stále dookola je len grafická.... aby som neukrivdil bola minule na básničky ale predtým bola zase iba na grafiku
 

DeletedUser7779

Hosť
pravda ale zase pomaly stále dookola je len grafická.... aby som neukrivdil bola minule na básničky ale predtým bola zase iba na grafiku

Máš pravdu Šimon, grafické súťaže sú na tomto fóre najčastejšie. Teraz by bolo dobré, keby prišlo na rad písanie príbehov, síce ja príbehy nepíšem, ani neviem, ale takáto súťaž tu už celkom dlhú dobu nebola.

PS: Gratulujem ku osamelému jazdcovi. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Mal som tu dnes napríklad aj otázku, že čo to je záhlavie?

Preto prikladám jednoduché vysvetlenie, ktoré síce je v cz jazyku, ale myslím že by to malo byť dostatočne výstižne.


Ak to nebude postačujúce, určite to niekto prípadne doplní.
 

DeletedUser9056

Hosť
Mal som tu dnes napríklad aj otázku, že čo to je záhlavie?

Preto prikladám jednoduché vysvetlenie, ktoré síce je v cz jazyku, ale myslím že by to malo byť dostatočne výstižne.


Ak to nebude postačujúce, určite to niekto prípadne doplní.

tj. že to mám zle ?
 

DeletedUser

Hosť
Ak som správne pochopil, záhlavím myslia ten obrázok čo majú hore na stránke. Obrázok je vo veľkosti 697x125 pix, preto by aj návrh mal mať tieto proporcie :ocikru:
 

DeletedUser9056

Hosť
Ja mám zase pocit že to je všetko to, čo je za textom. Čiže celá tá šedá / hnedá farba + header (čo sme my urobili).
 

DeletedUser

Hosť
mimochodom je povolené upraviť svoj príspevok do konca súťaže?
PS. Kde zmizla textúra tohto fóra?
 

DeletedUser

Hosť
za fórom namiesto tej čudnej farby vždy bola taká textúra
 

DeletedUser7779

Hosť
Veď v skicári, alebo v nejakom photoshope, ak nemáš, nejaký si stiahni, ja som mal na starom PC "PhotoScape", no ale na novom notebooku nemám zatiaľ žiadny photoshop.
 
Hore