Pokec Diskusie k súťažiam

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser9056

Hosť
Ja som to robil v Power Point-e 2007 - úprava fotiek a v tom programe na screenshot-y, vyzerá to celkom pekne :)
 

DeletedUser

Hosť
Linteo, alebo neviem kto určil odmeny :D. Jedná otázka, nemohli by ste trochu upraviť odmenu v 1. mieste ? 350nuggetov + 3 salónky + 2 perníky(alebo naopak).
 

Deleted User - 4

Hosť
Nie, nemohli.

Chcel som odmeniť na konci viac ako oznámených troch, tak ako som to mával vo zvyku, ale táto otázka ma od toho odradila a to čo napísal asiko9, že súťaž zruším kvôli tvojej otázke, škoda reči..
 

DeletedUser

Hosť
škoda, nevadí :). Aj 300 nuggetov je dosť, ale 350 by bolo lepšie :). Díky za odpoveď Linteo :)
//. Linteo, veď čo sa stalo ? Iba som ŤA pýtal, nič viac.
 

DeletedUser9056

Hosť
Ďalej pokračuje, len budú odmenení už len prvý traja, nebude to ako iné súťaže, ale možno nás TW team prekvapí, a bude to rovnaké ako iné súťaže, čiže tí 5-10 najlepší, niečo dostanú. :)
 

DeletedUser

Hosť
Zatiaľ je tam tuším 4-6 výtvorov. Ešte 4 dní, uvidíme koľko tam ešte toho pribudne. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Podľa mňa nás už nebude viac, maximálne ešte takí 2 hráči prihodia svoje dielo, ale viac nás už nebude, tu, na fóre už bohužiaľ nie je veľa ľudí plno aktívnych.
 

DeletedUser

Hosť
Tak určite :D. 22k ľudí hrá west, z toho asi iba 500-1000 ľudí PRAVIDELNE navštevuje fórum. A z toho, iba niektorí sú grafici, resp. vedia robiť nejaké takéto záhlavie.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďalej pokračuje, len budú odmenení už len prvý traja, nebude to ako iné súťaže, ale možno nás TW team prekvapí, a bude to rovnaké ako iné súťaže, čiže tí 5-10 najlepší, niečo dostanú. :)

Nie, neprekvapím, nedostanú. Prečo by som mal také niečo robiť?
 

DeletedUser9056

Hosť
Tak určite :D. 22k ľudí hrá west, z toho asi iba 500-1000 ľudí PRAVIDELNE navštevuje fórum. A z toho, iba niektorí sú grafici, resp. vedia robiť nejaké takéto záhlavie.

Ani ja nie som vôbec grafik, len som pospájal nejaké obrázky z internetu, upravil ich v tom programe na screenshot-y a v "Microsoft Office PowerPoint 2007", čo je v podstate na prezentácie, som ich pospájal do jedného, a pravdu povediac nevyzerá to najkrajšie, ale myslím, že to nie je zlé. :)


Nie, neprekvapím, nedostanú. Prečo by som mal také niečo robiť?

V podstate máš pravdu, aj tak si to temer nikto nevážil, len zopár ľudí, ktorí sú ticho, lebo keď sa ozvú, prevalcuje ich väčšia, ktorej sa to nepáči (napr. adventný kalendár).
 

DeletedUser9056

Hosť
Mám zopár otázok.

*Ako bude prebiehať to hlasovanie ?
*Bude môcť hráč hlasovať aj za svoj výtvor ?
*Môže hráč povedať celej svojej aliancii, aby prišli za neho hlasovať, aj napriek tomu, že sa im páči niečo iné, ale tým, že to je ich kamarát, hlasujú za neho?

Ďakujem za odpovede.
 

DeletedUser

Hosť
Tak určite :D. 22k ľudí hrá west, z toho asi iba 500-1000 ľudí PRAVIDELNE navštevuje fórum. A z toho, iba niektorí sú grafici, resp. vedia robiť nejaké takéto záhlavie.

Lenže aj z tých 500-1000 ľudí, ktorí sem chodia, prispeje do fóra len zlomok z nich. A nemyslím si, že my čo sme sa do súťaže zapojili sme nejaký grafici, keby sa nejaký grafik do súťaže zapojil, bolo by to na tom výtvore vidno :)

asiko9 napísal/-a:
*Môže hráč povedať celej svojej aliancii, aby prišli za neho hlasovať, aj napriek tomu, že sa im páči niečo iné, ale tým, že to je ich kamarát, hlasujú za neho?

Nemyslím, že je to férové. Ja som sa rozhodol, že keď bude hlasovanie spustené, oslovím ali, aby prišli zahlasovať, ale nie za môj výtvor, ale za ten ktorý sa im bude naozaj páčiť :)
 
Hore