• Deň nezávislosti 2020

Milí kovboji a kovbojky! Vitajte na našich každoročných oslavách Dňa nezávislosti!
    Opäť je ten čas oslavovať slobodu v The West s kopou jedla, nápojmi a raketkami!
    Viac informácií si môžete prečítať tuto!

Pokec Diskusie k súťažiam

Ďakujem aj ja. Už sa mi podarilo vyhrať asi 3x a je naozaj dobre, že tu sú takéto súťaže. Šanca na výhru je dosť veľká, keďže sa nezapája až tak veľa hráčov a týmto Vás chcem aj vyzvať aby ste to skúsili, pár hodín práce za VIP bonus na 7 dní sa predsa oplatí :)

Dlho som tu nevidel žiadnu súťaž napísať príbeh, báseň alebo niečo nakresliť. :) Bude niečo také v blízkosti? Naposledy som sa takého niečoho zúčastnil 3 roky dozadu a hodilo by sa prevetrať si hlavu a papiere doma :)

Dlho som tu nevidel žiadnu súťaž napísať príbeh, báseň alebo niečo nakresliť. :) Bude niečo také v blízkosti? Naposledy som sa takého niečoho zúčastnil 3 roky dozadu a hodilo by sa prevetrať si hlavu a papiere doma :)
Teraz pre vás chystáme tradičnú tipovačku k MS v hokeji, možno neskôr môže byť aj niečo, kde bude treba niečo nakresliť či napísať.

Zdravím, vyhral som 50 nugettov na tipovačke zápasu slovensko nemecko, lenže nebolo napísané že treba uviesť meno a teda asi z toho dôvodu som nič nedostal na svoj účet Don Coreggon. Dá sa to vyriešiť? :D

Ak sa zapojíš do súťaže s účtom Coreggon, asi ťažko môžeš očakávať, že ti bude výhra pripísaná na tvoj ďalší účet.