Pokec Diskusie k súťažiam

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser7779

Hosť
Nemáš začo. ;)

PS: Píšem tu to preto lebo aj ja som písal že je to dobré. :D
 

DeletedUser

Hosť
Mohla by sa dať súťaž pre každého hráča.Do hry by prišlo oznámenie typu otestuj sa a bol by to quiz.a odmenou by mohli byť napr.nugetu alebo doláre
 

DeletedUser7159

Hosť
Inak čo sa týka odmien v súťažiach, tak mňa by najviac potešila taká anomália, že možnosť vrátenia starého avatara... síce som si ho zmenil len na jednom svete zo zvedavosti :D, vždy to bol u mňa Mexičan.

Len škode, že to je nereálne :(
 

DeletedUser6358

Hosť
Inak čo sa týka odmien v súťažiach, tak mňa by najviac potešila taká anomália, že možnosť vrátenia starého avatara... síce som si ho zmenil len na jednom svete zo zvedavosti :D, vždy to bol u mňa Mexičan.

Len škode, že to je nereálne :(

Viem o tom, že minimálne na cz to zmeniť ide, takže reálne by sa to malo dať zmeniť aj tu.
Možno, ak pekne poprosíš nejakého supportéra (cez ticket), tak ti ten obrázok nahodí. :p
 

Deleted User - 4

Hosť
Nenahodia, ak ste si zmenili avatar na nový, nevraciame to späť na tie staré a ani to nebude ako odmena za súťaž, firma si to neželá.
Ak s avatarom nie ste spokojný, je tam možnosť "operácie tváre", pomocou ktorej si avatara môžete upraviť.
 

DeletedUser7159

Hosť
Nenahodia, ak ste si zmenili avatar na nový, nevraciame to späť na tie staré a ani to nebude ako odmena za súťaž, firma si to neželá.
Ak s avatarom nie ste spokojný, je tam možnosť "operácie tváre", pomocou ktorej si avatara môžete upraviť.

No veď viem, že je to nereálne :), preto som radšej ani na support nepísal :D...

Hádam v najbližšej dobe (minimálne rok :D) nebude také update, kde odstránia nadobro staré avatary... nič zlé proti novým, ale ťažko by som si zvykal a chýbal by mi starý dobrý mexičan
 

DeletedUser6358

Hosť
Nenahodia, ak ste si zmenili avatar na nový, nevraciame to späť na tie staré a ani to nebude ako odmena za súťaž, firma si to neželá.
Ak s avatarom nie ste spokojný, je tam možnosť "operácie tváre", pomocou ktorej si avatara môžete upraviť.

A ak niekto začal hrať, keď už voľba starého avatara nebola možná ?
Prečo na cz to dávajú každému, kto im napíše ticket ?

Nechcem rýpať, ani nič podobné, len ma to zaujíma.
 

Deleted User - 4

Hosť
To je skôr otázka na nich, nie na nás.
---
Prosím, skúste sa vrátiť k téme, nerozoberajte tu iné verzie, alebo činnosť ich tímov.
 

DeletedUser6358

Hosť
Dobre, už mlčím. :ahaok:

K téme: Ja by som tiež uvítal nejaký kvíz.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore