Pokec Diskusie k súťažiam

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Nie, súťaž s básničkami sa normálne vyhodnotí, to sa neruší.
 

DeletedUser3950

Hosť
Pre boha však bolo tam veľké množstvo básní a TW Team sú tiež len ľudia(alebo to osebe aspoň tvrdia ;))
 

DeletedUser5584

Hosť
Zdravím, ak som vyhral (ďakujem, priznám sa ,nečakal som to po mojich excesoch na fóre :)),akým štýlom mi budú pripísané nuggety ? Mám napísať na support, alebo ? dakujem za odpoved-


EDIT: Už sú pripísané,ďakujem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Zdravím, ak som vyhral (ďakujem, priznám sa ,nečakal som to po mojich excesoch na fóre :)),akým štýlom mi budú pripísané nuggety ? Mám napísať na support, alebo ? dakujem za odpoved-

Malo by to byt automaticke len musis vyckat, gratulujem :)
Neboj tvoje excesy neprekrocili urcite hranicu, to by som urcite vedel pretoze na nej robim ochranku a kto chce prejst musi sa preukazat :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Gratulujem výhercom, a Hebi, čítal som iba tvoju a bola dobrá, dokonca sa tam spomínal aj "cowboy". :D
 

DeletedUser8266

Hosť
Ďakujem za výhru a gratulujem ostatným výhercom.
Popravde vôbec som nečakal , že s mojou bášničkou niečo vyhrám. :)
 

DeletedUser4623

Hosť
tak ďalšia súťaž :) je skvelé že je tu ďalšia súťaž aale je len pre grafikov :( bolo by super kebyže sa súťaží aj v napr. o najkrajšom príbehu spojenom so zimou alebo nejakú fotku, pretože je to nespravodlivé- tí čo vedia pracovať s grafikou súťažia a tí čo nevedia sa majú len na nich pozerať?
 

DeletedUser9056

Hosť
Pozri, ani ja nie som vôbec grafik, ale to čo som urobil, som len pospájal rôzne obrázky, a dal to dokopy (robil som to v "Microsoft Office PowerPoint 2007"), pritom to je na robenie prezentácii, ale celkom dobre sa tam upravujú fotky. Nie je to najkrajšie, ale zatiaľ na prvé miesto to je, nakoľko nikto iný ešte nič neurobil.. :)
 
Hore