Pokec Diskusie k súťažiam

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser6745

Hosť
Ďakujem aj ja. Už sa mi podarilo vyhrať asi 3x a je naozaj dobre, že tu sú takéto súťaže. Šanca na výhru je dosť veľká, keďže sa nezapája až tak veľa hráčov a týmto Vás chcem aj vyzvať aby ste to skúsili, pár hodín práce za VIP bonus na 7 dní sa predsa oplatí :)
 

DeletedUser11327

Hosť
Dlho som tu nevidel žiadnu súťaž napísať príbeh, báseň alebo niečo nakresliť. :) Bude niečo také v blízkosti? Naposledy som sa takého niečoho zúčastnil 3 roky dozadu a hodilo by sa prevetrať si hlavu a papiere doma :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Dlho som tu nevidel žiadnu súťaž napísať príbeh, báseň alebo niečo nakresliť. :) Bude niečo také v blízkosti? Naposledy som sa takého niečoho zúčastnil 3 roky dozadu a hodilo by sa prevetrať si hlavu a papiere doma :)

Teraz pre vás chystáme tradičnú tipovačku k MS v hokeji, možno neskôr môže byť aj niečo, kde bude treba niečo nakresliť či napísať.
 

DeletedUser7428

Hosť
Zdravím, vyhral som 50 nugettov na tipovačke zápasu slovensko nemecko, lenže nebolo napísané že treba uviesť meno a teda asi z toho dôvodu som nič nedostal na svoj účet Don Coreggon. Dá sa to vyriešiť? :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Ak sa zapojíš do súťaže s účtom Coreggon, asi ťažko môžeš očakávať, že ti bude výhra pripísaná na tvoj ďalší účet.
 
Hore