Dlhopisy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2881

Hosť
Čaute :xmas1

Len teraz ma napadlo pri tej vianočnej tombole, že či by sa nemohlo zaviesť tzv: Výmena Dlhopisov za doláre..

Príklad

1. Dlhopis-500 dol.
10. Dlhopisov 5000dol.
100. Dlhopisov 50 000
1000. Dlhopisov 500 000

Atď ceny sam možu zmeniť no navrhnite vy!

(myslím že by to bolo lepšie ako kupovať si nugetty kôli tombole na ktorej chce INNO pred sviatkami zarobíť!! To fakt hráč nemože mať nič! iba za peniaze (realne)
 

DeletedUser6016

Hosť
Nie, zbytočnosť...



E: Mohli by pridať do hry ešte diamanty, rubíny, zmenáreň 952651551 nuggetov =´nesmrteľnosť a je po TW
 

DeletedUser7779

Hosť
Veľmi dobrý nápad. Ja nuggety nemám v láske :D, čiže si ich nekupujem, a dlhopisy teraz nemám, takže tie doláre by sa hodili. :)
Takže áno, ale Inno si potrebuje zarobiť, takže nie som si istý či to prejde, ale odo mňa máš áno. :)

PS: Mohol si tu dať anketu.

Mimochodom, zabil Rado. :D
 

DeletedUser6016

Hosť
Čiže zarobím 2000 UPD a som milionár? :xmas1
Nie nie, to je moc...
 

DeletedUser5708

Hosť
E: Mohli by pridať do hry ešte diamanty, rubíny, zmenáreň 952651551 nuggetov =´nesmrteľnosť a je po TW


Myslím že na to číslo čo si sem nenápadne napísal asi zavolám..

Aby som nebol OT: Súhlasím s nápadom, páči sa mi :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Súhlasím s týmto návrhom. Síce ceny by mohli byť 1000$ - 1 UPD (aby to nebolo až tak zadarmo...), nech majú šancu vyhrať aj nenuggeťáci. :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Nesúhlasím, systém, ktorý je momentálne v hre je dobre nastavený (až na niekoľko výnimiek samozrejme, ale myslím to tak, že táto... oblasť je o.k. podľa mňa)...
 

DeletedUser9478

Hosť
za mě ok,nicméně:
nevím už na které to bylo hře nicnémě strašně se mi líbil systém pro podobnou herní měnu:Dala se rovněž vyměnit za herní peníze,ale ceny byly podle levelu příklad pro the West:
1-10 level: 250 za up
10-20 level: 350 za up
20-30 level: 450 za up
30-40 level: 650 za up
40-60 level: 850 za up
60-80 level: 1050 za up
80- nevím kolikátý level: 1350 za up
například

myslím totiž,že ve stávající podobě by se jen ještě víc rozevíraly nůžky mezi silnými a malými hráči
 

DeletedUser

Hosť
super zacne niekto hrat znovu a posle si stary majetok a za 500k ma 2000upd :ociza:
 

DeletedUser3733

Hosť
Súhlasím s týmto návrhom. Síce ceny by mohli byť 1000$ - 1 UPD (aby to nebolo až tak zadarmo...), nech majú šancu vyhrať aj nenuggeťáci. :)

Súhlasím s týmto návrhom od asika :) a pridám ešte to, že ak by niečo takéto malo prejsť, tak by musela byť táto hranica nastavená iba pre kúpu dlhopisov nie na výmenu dlhopisov za peniaze.
Niekto tu mal tuším aj návrh, aby sa za herné peniaze dali kupvať nugety, no to neprešlo a tak zrejme neuspeje ani tento návrh.
Každopádne pre budúcnosť je dobré dať k takémuto návrhu aj anketu a ak by mal návrh pozitívny ohlas tu, tak to neskôr posunúť na beta fórum.
 

DeletedUser4172

Hosť
No tak to by se dost dobře zneužilo :) Ale nápad to byl zajímavý... :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore