Pokec Dobrodružstvá - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je zatiaľ váš názor na dobrodružstvá?

  • Páčia sa mi

    Hlasy: 47 53,4%
  • Nepáčia sa mi

    Hlasy: 26 29,5%
  • Neviem

    Hlasy: 15 17,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    88
No hrá to menej ľudí, skôr som si všimol, že keď niekto neprijíme v čakacom rade hru, tak ďalšie čakanie dopadne takto nevyrovnane ako si ty napísal, ale myslím, že ten posledný, resp. najslabší hráč až toľko nezavažuje, keďže ten hlavne obsadzuje bližšiu budovu a následne odlákava pozornosť jedného, možno toho silnejšieho hráča súpera,

Treba pri tom aj premýšlať, nielen bezhlavo klikať ako si niektorí myslia, alebo tvrdia.
Niekedy sa mi však už rozum pozastavuje, čo tam niektorí predvádzajú a potom sa čudujú, že mnohým hráčom, vrátane mňa ujde nepekné slovo, lebo kaziť hru je fakt hlúpe
 

DeletedUser

Hosť
mňa dobrodružstvá chvíľku bavili , ale potom čo sme vždy kôli niekomu kto odišiel prehrali ma to prešlo. Taktiež je dosť tých bodov treba na ten trezor v ktorom niečo môže byť , ale aj pekná blbosť....
Teraz to už hrám len tak raz za 100 rokov ked sa nudím , lebo nemám stále nervy na fajn spoluhráčov ktorý to niekedy nevedia hrať (3 gulky do chrbta) alebo všetci chcú veliť ...
A ked ešte 1 odíde už to môžem aj zabaliť :)
 
No mňa tiež tie dobrodružstvá bavili len chvílku (asi deň :D). Myslím si, že by hráči hrali dobrodružstvá viac, ak by boli odmeny zaujímavejšie, alebo by sa za tie veteránske body dali kúpiť rôzne posilnenia, špeciálne predmety atď. :)
 

DeletedUser5117

Hosť
Ahojte, do hry DOBRODRUZSTVA sa neviem nikdy dostat.... Len do Hernej predsiene a ked "Hra zacina", vzdy mi to vyhodi hlasku
Osud sa s tebou nepekne zahráva...
Vyskytla sa neočakávaná chyba.
Pri spracovávaní dobrodružstva sa vyskytla chyba: NO_MODIFICATION_ALLOWED_ERR


Hrajem cez operu, internetove pripojenie je dobre.... neviem, cim to moze byt....

Poradite ??????
 

DeletedUser8766

Hosť
počkat 5-10 minut .... pár krát F5 ... prípadne ešte vypnut scripty ak používaš
 

DeletedUser9513

Hosť
2 týždne hrám 1 dobrodružstvo denne, aby som splnil opakovateľnú úlohu. Skoro vždy vyhrá môj tím, ale ani raz mi nepadol trezor. Aká je tam teraz pravdepodobnosť na padnutie, lebo ma to už fakt prestáva baviť :/
 
Padne jednému z 3/4/5, ktorí vyhrali, myslím, že je to tak random spravené, že ma oči pália :D mne padli napríklad 3 hry po sebe a potom mi mesiac nič nepadlo
 

DeletedUser9056

Hosť
2 týždne hrám 1 dobrodružstvo denne, aby som splnil opakovateľnú úlohu. Skoro vždy vyhrá môj tím, ale ani raz mi nepadol trezor. Aká je tam teraz pravdepodobnosť na padnutie, lebo ma to už fakt prestáva baviť :/

Pravdepodobnosť na nález tejto truhlice, resp. trezoru je 20% po výhre (t.j. tvoj tím získa ako prvý 35 bodov). Viac si môžeš prečítať na Wiki.
 

DeletedUser

Hosť
jediné čo treba, musíš mať 35 bodov...dosť často sa mi stáva že to skončí 35:35, čiže oba tými majú šancu na trezor.. a netráp sa, ja som vyhral cez 50 dobrodružstiev a truhla žiadna
 
asiko, tiež som si to myslel, keď som to prekladal, ale je to asi blbosť, lebo vždy ten trezor dostal jeden z tých, čo vyhrali...
nuggeťák, ak je remíza aj tak jeden tím vyhrá, a to podľa spôsobeného poškodenia tímu
 

DeletedUser

Hosť
ak máš 35 bodov, tak aj pri takej prehre môžeš dostať trezor...overené :)
 

DeletedUser

Hosť
asiko, tiež som si to myslel, keď som to prekladal, ale je to asi blbosť, lebo vždy ten trezor dostal jeden z tých, čo vyhrali...
nuggeťák, ak je remíza aj tak jeden tím vyhrá, a to podľa spôsobeného poškodenia tímu

ale aj tým čo napíše porážka môže padnúť truhla
 
Chcel som sa opýtať ako je možné, že sa mi stáva pri hraní dobrodružstva taká vec, že vidím čiaru dokonca na paneli akcií, že hráč zadáva pohyb a streľbu napr a ja nemôžem ešte na nič kliknúť lebo mám schovanú lištu kde sa nachádzajú schopnosti, ktoré použijem,... a keď stláčam tiež čísla 1-4 tak tiež nemôžem vyvolať takúto akciu, príde mi to relatívne nefér, že ja nemôžem zadať nič len kukať ako niekto si zadáva pohyby a ja musím počkať kým prejde animácia a všetko,... a až následne môžem zadať pohyb a som samozrejme posledný,...
 

DeletedUser2852

Hosť
teraz neviem ci to je od nejakeho nastavenia, ale na starsom notase mi to nerobi a na novsom mi robi to iste co pise 1Majuska
 
Udivuje ma, že je to už dva týždne a nikto to tu nerieši veď načo, keď niekto si môže využívať nejaký BUG alebo iné zvýhodnenie,.... a ostatný nech si v tej hre trpia veď pohoda,.... perfektné neskutočne perfektné,....
 
Hore