Pokec Dobrodružstvá - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je zatiaľ váš názor na dobrodružstvá?

  • Páčia sa mi

    Hlasy: 47 53,4%
  • Nepáčia sa mi

    Hlasy: 26 29,5%
  • Neviem

    Hlasy: 15 17,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    88
Je to možné, zeus, ak máš málo zdravia a ten druhý zadá skôr, tak tebe je tvoj ťah zbytočný :) Ale na takejto mape sa nedá jednoznačne určiť, kto by mal ísť prvý ako na boji.
Toľkokrát sa mi podarilo ujsť a ten týpek strelil naprázdno, ale môže to byť aj naopak, je to o rozvážnom výbere schopností
 

Deleted User - 4

Hosť
Už by to malo byť v hre.

Nahláste sem prosím prípadné chyby.
 

DeletedUser8766

Hosť
raz to zamrzlo .. to nie tak zle ale horšie že v shope nič nie je

a za vitazstvo nebola žiadna odmena ... to neviem, či je v poriadku ale tuším je tam šanca len 20 % či ako
 

DeletedUser8766

Hosť
ano ... už su tam dve ... na rozdiel od bety tam chyba nápoj EXP
 

Deleted User - 4

Hosť
Predmety pridané, truhlica s korisťou a čarovný nápoj. Čo sa týka nápoja so skúsenosťami, ten zatiaľ do obchodu pridaný nebude, kvôli nejakým problémom na bete.
 

DeletedUser8766

Hosť
Linteo prosím ta a ako je to s tými odmenami ?? ... už tri hry som vyhral a odmena vždy len veteránske body. ... Má to tak byt ??
 

DeletedUser8766

Hosť
aha ... tak predsa tých 20 % ... dobre som to čítal ... mám len smolu ... dakujem ;)
 

DeletedUser9646

Hosť
Ako sorry Fakt bohovské :D 4x hra 3x výhra žiadna truhla a 4x to sekalo že na tvrdo 3x reštart prehliadača + také lagy neviem či spia ale takto to nejde :D
 

DeletedUser10341

Hosť
Nepáči sa mi jediná vec na tom a to je to že mi neustále padá script a prestane mi ísť..a robí to aj ostatným.
 

DeletedUser3724

Hosť
pravidelne mi kazda hra zamrzne ze musim ist f5.. inak paci sa mi to uz ked so mto na beta hraval
 
Hore