Dobrodružstvá

Zdravím,
Myslím že kopec hráčov aj tích skalných dobro maniakov prestalo hrať dobrodružstvá lebo už je to nuda a chcelo by to zo strany vývojárov nejaký nový impulz. Spíšem tu pár vecí ktoré by sa hodili najviac a budem rád ak to pošleš ďalej kompetentným Linteo. :)

Herné režimy/Mapa dobrodružstiev:
Myslím že nikoho nebaví dookola hrať stále tú istu mapu a stále len dominanciu chcelo by to niečo nové napr. možnosť deathmatch alebo aspoň nejaké nové mapy trošku zmenu prostredia.

Tím hráčov:
Konečne by mohla byť do hry vložená možnosť výberu hráčov alebo vytvorenie gangov/bánd kde by boli hráči ktorý spolu chcú byť a navzájom sa poznajú a vedia spolu hrať a nie že človek dostane do tímu niekoho kto cielene kazí hru alebo offov čo fakt len znechucuje hru.

Tabuľka dobrodružstiev:
To je vec ktorá by mnohých hráčov dosť motivovala ak by videli že hraním stúpajú v nejakom rebríčku kde by boli aspoň nejaké základné údaje napr. počet odohraných hier, výhier, prehier, koľko hráčov dal hráč do bezvedomia koľkým strelám sa uhol a pod.

Tresty hráčom:
Myslím že tresty sú hrozne slabé a zle domyslené..ak je niekto čistá zloba a vyžíva sa v tom že kazí hru ostatným tak sa proti nemu nedá nič robiť lebo hru neopustí a tím pádom trest nedostane ale kazí tak hru a človeka to vie poriadne dožrať ak zabije 15-20min. času takou skazenou hrou. Navyše večný problém offovia dostane 3min. trest odohrá jednu hru a zase potom ak opustí dostane len 3 min. trest a takto to môže robiť dokolečka dokola. Navrhoval by som že sa človeku budú zbierať trestné body rovnako ako je to pri porušovaní pravidiel a ak ich nazbiera príliš veľa môže dostať aj permu alebo aspoň prísnejšie tresty.

Truhlice s korisťou:
Jedna tragikomédia 20% šanca? to je snáď nejaká sranda môj osobný rekord je 47výhier bez trezoru a kopu hráčov to prestali hrať lebo vyhrávali a trezory im aj tak nepadali. Malo by byť do hry zavedené že človek po každých napr. aspoň 10výhrach určite dostane trezor proste dať hráčom nejaku garanciu toho že trezor získa aby sa im to fakt aj oplatilo hrať.

Odmeny z truhlíc:
Ďalšia etapa ktorá je obrovským problémom pretože keď už aj človek konečne dostane truhlicu je v nej preplatok daní, poslinenie ktoré si aj tak vie kúpiť za 150vb, smiešne štvorlístky a to sú veci ktoré patria do kočovného cirkusu a nie do truhlice ktorú aby ju človek získal musí najrpv vyhrať a keď aj vyhrá stále má len 20% šancu ju získať a ak si ju chce kúpiť musí zaplatiť 5000vb čo je ak by človek len vyhrával tak musí odohrať 20hier a to je nejakých 8-10hodín hrania...trošku veľa nie kvôli jednej truhlici?

Obchod:
Bolo by skvelé ak by do obchodu pribudla možnosť kúpiť si za veteránske body aj 25% posielnenia s 8hodinou trvanlivosťou na šťastie, xp, doláriky a predmety a hlavne možnosť si kúpiť celú odpadlíkovú súpravu buď ako komplet alebo jednotlivé časti. Ja osobne by som to určite privítal keďže mám odohraných nejakých 1300-1400 hier a nemám ešte stále odpadlíkovú pušku čo je absurdné a frustrujúce keď niektorý čo nemajú ani 500hier odohraných
ju už majú vylepšenú na lvl1.


Toľko k dobrodružstvám. Viem niektoré veci tu už boli povedané inými hráčmi a písal som veľa a zdĺhavo ale musel som už lebo dobrodružstvá majú obrovský potenciál ktorý je absolútne nevyužitý čo bude asi aj tím že je to možnosť hry a získania súpravy zadarmo a nie za nugety a čo nie je za nugety to INNO zjavne nezaujíma.


S pozdravom tomik2410.
 

DeletedUser2852

Hosť
Veľmi dobre si to napísal. Súhlasím úplne so všetkým. Pôvodne mal byť nejaký súboj s medveďom, či sa mi to zdá? Myslela som, že dajú viacero máp, ale dlho dlho nič nič...
 
Vďaka Linteo :) . Áno mima pôvodne malo byť niečo na štýl lov medveďa ale nakoniec sa od toho upustilo, myslím že aj na žiadosť hráčškej komunity ktorá chcela skôr súboje gangov ako je to teraz.
 
Tomik pekne si to napisal. Dobrodruzstva uz nehram pol roka presne pre tie body co si tu ty napisal a pritom by to malo velky potencial. Dokonca by som doporucil niektore veci z dobrodruzstiev aplikovat aj na pevnosti. len bohuzial nic z toho co si tu napisal sa asi neudeje Lebo nejak klesol zaujem o tuto hru zo strany vyvojarov. Viac ich zaujima SHOP ako hratelnost hry. Kazdym updatom nieco vylepsuju v shope co je az smiesne. Mam asi 5000 upd a popravde tam nieje nic co by som si tam mohol kupit okrem matoveho caju.
Vravim west aj dobrodruzstva maju velky potencial len ho nejak nevyuzivaju. Stale mi to pride ako nejaka testovacia verzia. A vsetko im strasne dlho trva :p
 
Linteo myslím že Roy mal na mysli tým poklesom záujmu zo strany vývojárov ani nie tak počet updatov za posledné obdobie že ich bolo málo ale to čo tie samotné updaty do hry priniesli a pravdou je že nič podstatné čo by zlepšilo záujem o hru a jej hrateľnosť. Pozeral som každý jeden update a vždy to je viac menej o tom istom - opravy chýb a vylepšovanie SHOP-u. Jediné čo stojí za zmienku z môjho pohľadu je vylepšovanie predmetov ( ktoré nie je všetkým po chuti kvôli tomu že svietiace vzácne veci stratili význam a hodnotu ) a pridanie úspechov do dobrodružstiev ( ktoré i tak už skoro nikto nehrá ). Je to len môj názor, nehádam sa len konštatujem.
 

DeletedUser

Hosť
Náhodou zvýšenie jasu na ikonkách v SHOPE bolo určite velmi doležité, neviem prečo sa sťažujete... a opravy chýb? mám pocit, že ich bolo menej pred opravou
 

Deleted User - 4

Hosť
Ale to mal potom napísať tak, že sa mu nepáči, čo je obsahom aktualizácii, konkrétne, ktorej a čo, ako napísať, že z ich strany je pokles záujmu, čo je nezmyselné tvrdenie.
V tých posledných aktulizáciách toho bolo do hry pridané omnoho viac, ako vyjasnenie ikoniek v obchode.
Ja keď si niekedy čítam také vyjadrenia, tak si myslím, že je pre takého hráča úplne jedno, ako často budú tie updaty a úplne jedno, čo v nich bude.
To očividne nie je dôležité, keď si takto niekto z toho vypichne len jednu, dve veci, ktorú opisuje negatívne, pričom to ostatné úplne ignoruje.

Náhodou zvýšenie jasu na ikonkách v SHOPE bolo určite velmi doležité, neviem prečo sa sťažujete...

Nikto okrem teba sa tu na to nesťažuje...
 

DeletedUser

Hosť
Vieš čo .... k tým aktualizáciam sa radšej vyjadrovať nebudem :D
 

DeletedUser11046

Hosť
ja by som sa k tym dobrodruzstvam chcel opytat aj na to vylepsovanie...akoze chcete mi povedat,ze spojit 3 konov,co sa nedaju ani predat alebo hocico ine a ziskat 4 hp do zivota v dobro sa oplati???
 
Hore