Dobrodružstvá

  • Zakladateľ témy DeletedUser11637
  • Vytvorené

DeletedUser11637

Hosť
Rád by som navrhol možno nejaké medzinárodné dobrodružstvá lebo toto je hrozné čakať na 1 hru 30 a viac min je zdrcujúce. A ked už nájde 6 ľudí tak bud jeden leavne ale sa najde len 5/6 no celé zle ? A rád by som sa spýtal na tie teamy čo mali byť v dobrodružstvách. Už dávnejšie to bolo na bete ale u nás stále nič. Sú o tom nejaké nove informácie alebo tie teamy ani nebudú ? Si myslím žeby väčšina hráčov niečo také ocenili a uznali tento krok dopredu..
 
No nie je to podľa mňa zlý nápad kedže SK dobrodružstvá sú na tom naozaj zle. Človek čaká a čaká, keď už nájde dostatok hráčov tak to skončí 5/6.

Takže súhlasím s tebou terence, medzinárodné dobrodružstvá alebo niečo čo by zlepšilo aktivitu na dobrodružstvách by sa tu zišlo.

Mňa by ešte zaujímalo či je v pláne nejaká nová mapa na dobrodružstvo, stále tá istá mapa dookola omrzí postupne.

Ešte by ma zaujímalo či nemajú nastať nejaké zmeny v SHOPE (sekcia Veteránsky obchod) keďže veteránske body sa hromadia a niet ich načo minúť lebo v shope nie je už nič užitočné.
 
Súhlasím aj s Terencom aj s Lukášom, trebalo by trošku oživiť nejako tie dobrodružstvá, na svete Houston to hrá max 10 ľudí pravidelne, čo je hrozne málo, uvítal by som nejakú novú súpravu na dobrodružstvá a verím tomu, že zbrane prídu ešte podobné ako Luciline alelbo Kuchárove :) .. tá súprava by potešila viac ľudí určite, ale bolo by dobré, keby sa to dalo kúpiť aj za dlhopisy, nielen za nuggety, ak by Inno schválil tento návrh
 

Deleted User - 4

Hosť
Kedy sa dostanú tímy pre dobrodružstvá aj na naše servery - nemám o tom žiadne nové informácie.
Pýtal som sa na to už niekoľkokrát, aj som navrhoval globálny server pre dobrodružstvá... Zatiaľ nič.

Nová mapa pre dobrodružstvá nie je v pláne.

Nové predmety za veteránske body v obchode, nová súprava - navrhnite konkrétne veci a môžem to ďalej preposlať.
 
Navrhol by som znova dať predajnú akciu Lucilliných zbraní a jazdy. Viacero hráčov by to určite potešilo.

Ďakujem
 

DeletedUser8140

Hosť
Kedy sa dostanú tímy pre dobrodružstvá aj na naše servery - nemám o tom žiadne nové informácie.
Pýtal som sa na to už niekoľkokrát, aj som navrhoval globálny server pre dobrodružstvá... Zatiaľ nič.

Nová mapa pre dobrodružstvá nie je v pláne.

Nové predmety za veteránske body v obchode, nová súprava - navrhnite konkrétne veci a môžem to ďalej preposlať.


Osobne si myslím, že by sa za veteránske body mali dať kúpiť hlavne veci ktoré sú na dobrodružsvá najlepšie, myslím hlavne zbrane a jazdu. Teraz je to tak, že keď je predajná akcia, ľudia si nakúpia sekáčiky, lasá, kone a neviem čo všetko a majú super výbavu na dobrodružsvto. Ale keby najlepšie zbrane na dobro boli len z veteránskeho obchodu, hráči by boli nútený hrať dobro a snažiť sa získať čo najviac bodov aby si ich mohli kúpiť a časom aj vylepšiť.
 

DeletedUser6745

Hosť
Osobne si myslím, že by sa za veteránske body mali dať kúpiť hlavne veci ktoré sú na dobrodružsvá najlepšie, myslím hlavne zbrane a jazdu. Teraz je to tak, že keď je predajná akcia, ľudia si nakúpia sekáčiky, lasá, kone a neviem čo všetko a majú super výbavu na dobrodružsvto. Ale keby najlepšie zbrane na dobro boli len z veteránskeho obchodu, hráči by boli nútený hrať dobro a snažiť sa získať čo najviac bodov aby si ich mohli kúpiť a časom aj vylepšiť.
Kedysi to tak fungovalo, bola odpadlíkova puška, ktorá bola na dobrodružstvo najsilnejšia a ešte ak bola vylepšená tak bola naozaj top (snáď okrem tombolových zbraní). Lenže dnes ti aj obyčajné pušky z herných udalostí dávajú viac poškodenia a viac vlastností, ktoré sú potrebné na dobrodružstvo. O zbraniach, ktoré sú z predajných akcií ani nehovorím. Všetko to ide dopredu brutálnym tempom výmeny. Napríklad pridali do hry nové zlaté zbrane (aby boli použiteľné aj na dnešnú dobu) a síce boli chvíľku fajn na duely, na boje, práce či dobrodružstvá zas pridali niečo lepšie. Koľko si myslíš, že by vydržali nové sety vo veteránskom obchode kým by boli "prekonané"?
 
Hore