Anketa Dobrodružstvo - Mŕtva funkcia hry

Spojiť dobrodružstvo s inými jazykovými verziami alebo pridať do dobrodružstva NPC hráčov?

  • Spojené jazykové verzie

  • NPC hráči

  • Žiadna zmen


Výsledky sú viditeľné až po hlasovaní.
Zdravím všetkých,
neviem či sa tu už táto téma rozoberala alebo nie ale tak aj keby áno tak ju otvorím znova.

Neviem či všetci hráči poznajú funkciu hry ´´Dobrodružstvo´´ alebo len oňho nie je žiaden záujem ale dobrodružstvo sa na SK verzii nedá poriadne nájsť. Hráči ktorý to nepoznajú tak to nájdete medzi ´´Multiplayer´´ funkciou hry kde sú aj ´´Boje o pevnosť´´ ktoré sú taktiež mŕtve ale tie tu dnes riešiť nebudem.

Neviem či je to také katastrofálne aj na iných jazykových verziách alebo len na SK ale vôbec to ani po dlhšej dobe nenájde žiadnu hru a ak už nejakú po 8 hodinách nájde tak za tú dobu niektorý hráči aj zabudnú na to že zadali čakanie na dobrodružstvo a nakoniec aj tak z tej hry nič nie je lebo tam chýba nejaký hráč.

Taktiež bolo v pláne pridať nejaké nové mapy alebo nejaké nové funkcie do dobrodružstva ak si dobre pamätám ale nejako INNO na to zabudlo alebo od toho upustilo. Ale to predsa ani netreba keď to nikto nehrá. Ale úspechy na to nové pridáte. Je to super, nové úspechy sa zídu aspoň je nejaká motivácia to hrať. Aspoň toto si možno INNO pomyslelo ale neviem, nemám pocit že to nejako funguje. Aspoň nie na našej jazykovej verzii.

Tak sa chcem teda spýtať či INNO niečo plánuje spraviť s dobrodružstvom alebo zatiaľ to nechá tak. Žiadne nové mapy ani nič podobné nečakám, len niečo na zvýšenie aktivity by sa zišlo. A taktiež tu dám 2 návrhy ktoré som dal aj do ankety.

Z mojej strany keď sa vyrábajú každý mesiac nové súpravy, eventy, akciové NUGG predmety (to je len fajn, tiež si ich kupujem) tak si myslím že zmeniť nejako funkciu hry alebo prerobiť nebude o nič zložitejšie.

Takže mám k tomu 2 návrhy:

1. Spojenie dobrodružstiev s inými jazykovými verziami

Tento spôsob by bol podľa mňa najefektívnejší, nemyslím si že len SK verzia má s dobrodružstvom problém, takže by to určite privítali aj iné jazykové verzie. V tomto prípade by sa mohla pridať do dobrodružstva po rokoch aj funkcia tímov tak ako sa to skúšalo pred pár rokmi. Len tu tiež neviem kde nastal problém, možno kvôli nízkej aktivite na dobrodružstve, neviem. Ale to by nebol problém pri takejto úprave dobrodružstva, hráči keby vedeli že nemusia čakať na dobrodružstvo hodinu, dve ani štyri tak by sa vedeli dohodnúť na tíme a aj takto by sa vedela zvýšiť aktivita na dobrodružstve.

2. Pridanie NPC hráčov do dobrodružstva

Táto možnosť nie je veľmi uspokojivá ale stále je lepšie hrať s NPC ako nehrať vôbec. To je aspoň môj názor. Taktiež aby neboli nejaké problémy s tým NPC hráčom tak by bol vopred nastavený na danú pozíciu na mape kde by sa hýbal. Napríklad by sa volal NPC Walker a za menom by mal napríklad znak/obrázok mlynu/banky/salónu alebo jednoducho by mal za menom napísané mlyn/banka/salón. Takto by hráči vedeli kam pôjde to NPC a vedeli by si rozdeliť pozície ostatný hráči. V prípade dvoch NPC by boli obaja poslaný na rôzne pozície, aby sa nestalo že dvaja NPC hráči sú na rovnakej pozícii čo niekedy nie je potrebné. Plus aby to nebolo nejakou náhodou určené tak by NPC hráči mali určené bonusy, zbraň a všetko čo je potrebné na lepší výkon odohrania hry normálnym hráčom.

Toto sú moje návrhy ako by sa vedeli nejako vylepšiť dobrodružstvá.

Taktiež nemôžeme zabudnúť na INNO, tiež sa im to musí oplatiť. Ale pri vyššej aktivite na dobrodružstve môže INNO očakávať aj väčší záujem o nejaké nové súpravy na to dobrodružstvo. Jasne sú nejaké súpravy na dobrodružstvo z tombol, ale takto by vedelo INNO pridať do hry aj nejaké NUGGET predmety na dobrodružstvo ktoré by boli o niečo lepšie oproti tým z tombol. A tie NUGGET by sa im podľa mňa predávali. Niektorý si povedia že to môže INNO pridať aj teraz bez nejakých zmien v dobrodružstve. Áno, môže ale či im to aj niekto bude kupovať pri takej ne/aktivite to už neviem zaručiť. Ale ak budú dobrodružstvá hrateľné tak s istotou viem povedať že hráči aby boli najlepší tak zainvestujú aj do toho. Takže budú mať z toho ďalšie zisky, predsa o to im aj ide ako každému inému.

To by bolo z mojej strany všetko, budem len rád ak sa k tejto téme vyjadrí čo najviac hráčov. Či už budú súhlasiť alebo nie, je to každého vec a každý má právo na svoj názor.

Taktiež očakávam aj nejakú reakciu od @Crony a ostatných z vedenia SK westu.

Prajem všetkým príjemný zvyšok dňa,
s pozdravom LukeSvK0.
 
Osobne hram len kvôli dobrodružstvám a duelom, spojenie serverov by som nadmieru ocenil. Môžem potvrdiť niektore dni sa dobrodružstvo ani nehrá. Ked sa aj hra najde tak hráči s nizsimi urovnami su silno znevýhodnený voči hráčom čo hrajú už dlhšie. Samozrejme je to pre nich nehratelne a uz radsej ani dobro nezapnu ako by mali stat len za salonom alebo behat dookola budovy aby sa vyhli ovela silnejsiemu protivnikovi. Uvítal by som spojenie s inou jazykovou verziou, v ktorej majú takisto nedostatok hráčov na dobrodružstvo resp. spojit vsetky jaz. verzie dokopy. Prosím RIESTE TO ak niečo dáva hráčom pocit že táto hra je mrtva, tak je to niekolko hodinový čakací čas na dobrodružstvo.... teda v tom lepsom pripade ak pan Boh vobec dá
 
pre mna osobne je dobro nezaujimave ale ked ho bolo treba do ulohy som pocitil problem s hracmi, kolkokrat som cakal aj hodinu a nakoniec som to vzdal… dobro nehravam vobec proste, neprisiel som na caro tejto minihry v hre ale viem sa vcitit do koze hracov co by to chceli hrat a nemoze… myslim si ze tie NPC by boli celkom fajn napad… ale je tu to ale o hru uz nejavia podla mojho nazoru vyvojari takmer ziadny zaujem, udajne tam je ktosi novy co sa to snazi ozivit dajak ale uvidime dokedy, hra ako taka dlhodobo upada a uz len tahaju peniaze z hracov prostrednictvom novych a novych setov takze ci sa toto nejak dostane kdesi neviem ale za pokus by to stalo…. je tu viacero problem ktorym by tiez pomohlo zlucenie svetov, boje o pevnost, trh lebo okrem vianocneho eventu na trhu sa neda najst takmer nic a ked hej tak za mega prestrelene ceny ale to tu teraz neriesme
 
len dodam ze technicku poznamku kde pises ze cakas vyjadrenie od ostatnych z vedenia westu. Tak okrem cronyho tam oficialne je iba markus :Dkoko.png
 

Crony

Člen tímu
Vďaka za komplexný návrh a pripomienky. Spracujem a prepošlem.
Inno vie, že dobrodružstvo nie je tam kde by malo byť. Ale aj keď sa to nezdá, je rozdiel pridať set a upraviť funkcionalitu systému/podsystému hry.

Každopádne môžem potvrdiť, že v top veciach na zmenu, je aj nejaká úprava v dobrodružstvách. Nemám nejaké finálne dátumy, ktoré by som mohol prezentovať, ale verím, že akonáhle sa dostaneme bližšie k "výsledku", budeme to vedieť oznámiť.
Každý náš report na Inno obsahuje niekoľko opakujúcich sa vecí (pevnosti, dobro, triedy, cirkus...) a ak niečo bude finálne vytesané do kameňa, dáme o tom vedieť.
 
Dobrodruzstva su herny mod ktory ma v tejto hre po bojoch o pevnost (na ktore treba 80+ online non-multi ludi) bavi najviac, a tam staci 6 online avsak duchom a klavesnicou pritomnych.
1. Spojenie dobrodružstiev s inými jazykovými verziami
Suhlasim, avsak obavam sa ze taku kombinaciu ako CZ a SK, ktori si v podstate vacsinou jazykovo rozumieme, uz vela inych svetov nema.
2. Pridanie NPC hráčov do dobrodružstva
Toto by tiez bolo fajn, ale urcite to treba limitovat na rovnaky pocet botov na oboch stranach. Samozrejme trochu programovania by to bolo, ale nemusi to byt komplet inteligentny a vyzbrojeny hrac. Stacilo by mu nastavit waypointy s 2 trasami medzi jednotlivymi budovami, a podla toho kde ma sancu udrzat budovu tam by siel a kruzil. V podstate to iste, co sa ocakava od "hracov s nizsimi urovnami", ktori sice padnu na 1 max 2 rany a preto ich to velmi nemusi bavit ked nestrielaju, ale ich pohyb a najma poradie zadania su pre hratelnost potazmo vyhru klucove.

Je este jeden sposob ako urobit dobrodrustvo ziadanym:
je rozdiel pridať set
- stacilo by pridat set za veteranske body. Na zaciatok by postacil taky aby bol dobry *najma* na dobrodruzstvo, povedzme po vylepseni nech dava:
* +18 utok, +10 obrana a k tomu bonus na jazdu na koni/rychlost o malicko viac ako da vylepseny Bob Younger;
* +13 utok, +18 obrana a pracovne body na vodcu banditov o malo viac ako sucasny naj set na to (teraz asi futb. fanusik).

A takymto sposobom sa da vymysliet kopa setov, ktore by boli dobre na nieco co az tak prilis zvysok hry neovplyvni, len dost na to aby o to bol maly zaujem aj mimo dobrodruzstva. Na zaciatok staci jeden kludne v truhle s nahodnym dropom s bordelom k tomu, a po roku-dvoch sa da pridat zas dalsia truhla.
 
Úprimne zas budem za zlého ale niekto tu musí priniesť trosku reality a pravdy.. Nechápem načo posielate tento návrh na dobro Innu... iba ich zbytočne spamujete. Je totiž pravda ze presne rovnaké a aj lepšie návrhy boli už zaslané z nemeckého, anglického a beta fóra. Len by to chcelo crony trosku sledovať dianie co sa deje na medzinárodnej scéne.. Problém je ze Inno malo/ma? na west 2 programátorov a tým pádom je nemozne očakávať veľa zmien v krátkom čase. A ak bude slovenský tím im spamovat podobne návrhy ktoré dávno uz majú to bude trvať oveľa dlhšie.. Neber luke toto útok na tvoj návrh, dal si si stým prácu co sa cení ale úprimne to nemá žiadny účinok, keďže podobne nápady už má Inno v trezore..Co ti môžem ale lúke v buducnosti doporucit je pridávať nápady priamo na beta server, keďže tam je priamo manager Loki, môžeš priamo s nim diskutovať, vylepsovat návrh s pomocou komunity a tým pádom je ovela väčšia šanca ze sa nápad zavedie do hry.
 
Naposledy upravené :
moj názor je taký že INNO by spravilo najlepšie keby túto hru predá inej firme ktorá sa o nu bude aj realne starať, inno má west už uplne na háku, jediné čo vedia je robiť nové súpravy a ,,bandage fixy,,
 
moj názor je taký že INNO by spravilo najlepšie keby túto hru predá inej firme ktorá sa o nu bude aj realne starať, inno má west už uplne na háku, jediné čo vedia je robiť nové súpravy a ,,bandage fixy,,
len kto by to kupil? a za druhe nevidim ani dovod aby to predavali myslim ze im to vynasa docela dost v pomere k tomu kolko tu je hracov a kolko je zamestnancov co sa staraju o west taktiez uz neni doba kedy sa tieto prehliadacove hry vyhladavali a hravali pomaly v kazdej domacnosti… teraz si kazdy radsej zahra hry co su online inym sposobom ako je napr. LoL, CSGO, Fortnite atd… doba sa zmenila a myslim ze my co to tu hrame sme uz len dedovia co to hraju od detstva alebo dospievajuceho veku, myslim ze novych ludi co sa sem registruju uplne prvy krat a ostanu to hrat je tu velmi malo a aj ked to ktosi skusi tak tu nevydrzi dlho pri tom a nove tvare sem tazko dostat, pamatam si casy kedy boli reklamy na west vsade aj na yt pred videami vyskakovali, tiez som sa k tomu dostal cez reklamu cca 13 alebo 14 rokov dozadu
 
Mne na tom dobrodruzstve najviac vadi to, ze je v questoch.. snazim sa vsetky spravit a toto ma brzdi, uz to tam mam dokonca dvakrat a nikto to nehra
 
Veru, malo by sa to dať hrať aspoň s NPC ak niesu ľudia tak ako aj duely na starších svetoch kde ak nemáš nikoho na výber zadať tak by mohli byť po mape NPC banditi...
 
Hore