Dobrodružstvo

  • Zakladateľ témy DeletedUser10992
  • Vytvorené

DeletedUser10992

Hosť
Zdravím, rád by som navrhol upraviť dobrodružstvo. Ako je nastavene že červený tím ma prvý ťah tak to dosť znevýhodňuje modrý tím. Navrhoval by som to upraviť tak aby poradie príkazov šlo po prvom zadanom či už je v modrom alebo červenom tíme. Veľa hráčov kvôli tomu, že je v modrom tíme opúšťa hru a tým ju kazí ostatným hráčom.
Vopred ďakujem za reakciu.
 
alebo, nech je prvý ťah náhodný v každom kole pre jednotlivý tím, s tým, že počet prvých ťahov za celú hru bude približne rovnaký pre každý tím. Dávať to podla toho kto prvý zadal nebude realne, mne sa postava ešte nepohla a iný už môžu zadávať.
Zmena by mohla byť ešte v mape, meniace sa mapy, náhodný rendring, rôzne mestá či situácie z divokého západu. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Zmena by mohla byť ešte v mape, meniace sa mapy, náhodný rendring, rôzne mestá či situácie z divokého západu. :)

To by bolo super, ale nepočítaj s tým, nie sú na to vývojári, ktorí by dokázali urobiť nejaké takéto väčšie úpravy :/
 

DeletedUser10992

Hosť
jura aj ten náhodný pohyb v každom kole nieje zlý nápad. Alebo by sa prve ťahy striedali od začiatku. Prvé kolo-červený tím druhé kolo-modrý a by sa to striedalo :)
 
Áno to ma tiež napadlo, ale šlo mi o nepredvídateľnosť v hre, o väčšie vzrušenie z hry :)
 
Všetko super nápady máte akurát že tieto veci a mnoho ďalších na zlepšenie dobrodružstiev boli navrhované už dávno a keď doteraz s tým INNO nič nespravilo tak teraz keď už ani vývojárov na to nemá s tým dupľom nič nespraví, človek má až pocit že všetky návrhy ohľadom dobrodružstiev končia po preposlaní Linteom-vývojárom rovno v koši. Musíte navrhnúť niečo za čo by sa platili nugety aby to INNO zaujalo :D
 

DeletedUser10852

Hosť
Vytvorit nove supravy na dobrodruzstva ktore by boly pridane do shopu... avsak by sa dali len prenajat na urcity cas... za nuggety napr :)
 
Ja dobro moc nehram pretoze je to nevyrovnany suboj vacsinou a ma vela nedostatkov. jeden dost hlavny je uz pri vybere hracov. hrac sa prihlasi na dobro so slabsou zbranou . system podla toho zaraduje hracov do tymov. potom si tuto pusku pocas vyberu striel zmeni na omnoho silnejsiu /lepsiu. toto by sa malo zakazat. s cim sa do hry prihlasim s tym sa ma bojovat. nesmie tam byt moznost si vymenit pusku tesne pred subojom. A dalsia vec mali by zrusit moznost opustit hru pocas vyberu. Ked sa raz prihlasis na dobro tak ber to co ti system dal a nie opustat zakazdym ked sa ti to nepaci. v samotnej hre si uz rob co chces.
bohuzial dobro ma viac nedostatkov a preto ho moc nehravam. maximalne na heloween ked je za to vela kvetov a do uloh. West ma velky herny potencial a je velka skoda ze majitelia na tuto hru az tak kaslu a ja neviem programovat :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Čo sa týka odmien, s tým sa už niečo robí, na papieri je už niečo navrhnuté, myslím, že by vás tie zmeny mohli potešiť.
Uvidíme však, kedy to bude pridané do hry, záleží to od rôznych vecí..
 
Hore