Dobrodružstvo

Zdravím,
mám taký návrh, síce dobro nehrávam ale treba mi ho do úlohy, teda asi ako všetkým, nebaví ma čakať na to 2-4 hodiny kým kohosi nájde. Úprimne nie som ani fanúšikom tohto dobrodružstva a keby niet úloh , tak to ani nehrám... mám zopár návrhov, ktoré by mohli urýchliť úlohy , kde treba dobrodružstvo a to:

1. Pridať do dobrodružstva BOTov a to v prípade ak napríklad nenájde hru do 15 minút.
2. Keďže to už nechce hľadať ani medzi svetmi na jazykovom serveri, tak skúsiť to spojiť medzinárodne naprieč všetkými jazykovými verziami.
3. Nehať hráčov rozhodnúť sa, či chcú úlohu dokončiť cez dobrodružstvo, duely, práce alebo boje o pevnosť.
4. Nedávať to do úloh vôbec :ocikru:

Nakoľko nehrávam už až tak aktívne a nesedávam tu denne X hodín, som zaseknutý na takýchto úlohách, kde to dobrodružstvo treba, dnes mám napríklad čas a chcel by som to splniť, resp. dokončiť úlohy ale už čakám takmer dve hodiny a nevyskočilo mi ani raz požiadavku o akceptovanie dobrodružstva, resp. nenašlo mi hru. Je mi jasné, že na svetoch asi ako je napríklad ten anglický to nájde možno aj hneď ale bohužiaľ sú tu mŕtve jazykové verzie, kde to proste nenájde ani za 5 hodín. Nie každý tu má čas sedieť a čakať na dobrodružstvo, ja rád plním úlohy ale väčšina mi z tých "limitovaných" už ušla práve kvôli tomuto a mám pocit, že ďalšia príde teraz, ktorá mi ujde.
 
Hore