Dobrodruzstva

DeletedUser7914

Hosť
Na tie dobrodružstva,keď je tam len jeden herný mod tak nemohla by sa tam pridať Eliminácia? Takže, každý má len 1 život a keď umre bude pozorovať (Spectate) ostatných hráčov.Ale zase uvažujem nad tým,že bude asi potreba väčšia mapa,a to by mohol byť napríklad nejaký kaňon, a možno zväčšiť max. počet hráčov.
 

DeletedUser2929

Hosť
Linteo napísal/-a:
Momentálne bude spustený iba jeden herný režim, a to herná dominancia (Útok na Tombstone).

Prečítaj si podrobnejšie Linteove oficiálne vyjadrenie k Dobrodružstvám, nájdeš tam veľa informácií. Napríklad aj to, že momentálne bude spustený iba jeden herný režim, takže do budúcnosti sa (pravdepodobne) plánujú ďalšie herné režimy ;)

Ale nebyť tohto faktu, nápad by to bol dobrý :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Určite pribudnú ďalšie herné módy alebo režimy, tá eliminácia (alebo niečo na spôsob Free for all) je jeden z možných.
 

DeletedUser

Hosť
Vážne je spustený iba jeden???Vážne sa plánujú ďalšie?? No toto
 

DeletedUser7914

Hosť
Vo Free For all ma hráč nekonečno herných životov (neviem jak to mam nazvať). A hráči sú proti sebe (čiže žiadne týmy)

Ale v Eliminácii (Elimination) Má hráč 1-3 život/y a keď umrel a nebude mať žiadny herný život, ne-respawne sa.Ale je to buď Team Elimination alebo už len Elimination. V team elimination sú 2 týmy a ostatné je všetko rovnaké ako normálna Eliminácia. Aj Free For All nie je zlý herný mód.
 

DeletedUser

Hosť
A čo takto niečo na štýl counter stirke ? jedny sú banditi a snažia sa dať bombu na nejaké body čo strážia ochrancovia zákona (vlak banka väzenie a pod).
Alebo čo takto potom zbieranie niečoho (vždy sa vygenerujú nejaké body a kto to zoberie a donesie do základne má bod)


A samozrejme MUSÍ byť capture the flag (dúfam že každý vie čo to je :))
 

DeletedUser7914

Hosť
Zeus? ja by som to CS zmenil tak ze "lupici" by chceli vykradnut banku. Ak vykradnu ulovok musia zaniest na svoju zakladnu ale "policajti" by museli ochranovat banku cize by sa pri nej spawnuli
 

DeletedUser

Hosť
J by som taktiež spravǐ aj zombie mod... Taktiež sniper mod...
 
Zeus? ja by som to CS zmenil tak ze "lupici" by chceli vykradnut banku. Ak vykradnu ulovok musia zaniest na svoju zakladnu ale "policajti" by museli ochranovat banku cize by sa pri nej spawnuli

Mne sa ten nápad páči, je to na viacerých týchto strielačkách spravené :)
Do stredu mapy banku, prekážky, dva tímy, kto viac ukoristí, vyhráva.
Samozrejme so zlatom by mali obmedzený pohyb a dalo by sa ich zabiť, neviem čo to nebude pre nich náročné spraviť, ale nápad super!
 

DeletedUser

Hosť
mohli by prirobiť chat k tomu, ako sa vyberajú schopnosti...
 
Ako to myslíš? veď keď sa vyberajú schopnosti v hernej predsieni, tak tam je spoločný chat, ty by si chcel už hneď tímový?
 

DeletedUser7914

Hosť
A co keby maly aj nahodnu sancu ze sa napr. Potkne cize (jak aj pasca) tak by aj on akoze nemohol ist kolo alebo aspon tam kde si zadal pohyb pretoze sa potkol. Aby to bolo narocnejsie
 
Hore