Dobrodruzstva

DeletedUser8913

Hosť
No, riešenie modov a tak nie je zlé, ale ja by som sa zameral aj na inú vec... keď sa niekto odhlási, a hra ostane 4v5... Riešiť to už či nejakým bonusom pre ten tým, alebo niečo, čo by im to "prilepšilo", lebo stáva sa to často, a potom je hra omnoho náročnejšia pre tým kde majú početnú nevýhodu
 

DeletedUser

Hosť
už som hovoril linteovi že by ho mohol nahradiť bot (neviem ako sa to píše proste AI) a linteovi sa to páčilo a poslal to dalej čiže tymto sa už nemusime zaoberať
 

Deleted User - 4

Hosť
Ten trest už tam je a to, že kto odíde, nemôže sa zapojiť do dobrodružstiev, až kým to, z ktorého odišiel, neskončí.
 

DeletedUser

Hosť
to je v každej hre čo som pozeral tresty za to nie sú , ved si predstav inú situáciu si s 3 lamami každý robí samé blbiny tak odídeš a prídeš kvôli tomu že to s nimi nemôžeš vydržať o 500 VB napríklad
 

DeletedUser

Hosť
presne je to len hra , tak prečo vám vadí ked niekto odíde ?
A ked je to len hra tak prečo by som nemohol odisť kedy chcem , ved hrať sa nie je povinné

kámo ty si protirečíš .....
 

DeletedUser9151

Hosť
jeden navrh by som mal aj ja.

bolo by fajn keby sa mozno vytvorila nejaka dalšia ikona kde by bol zoznam hračov všetkych svetov. Uvital by som som totiž hrať s hračmi ktorým to ide a je to ozaj zabava. vytvoril by som ako su teraz aliancie tak by bol rozne "Bandy" teda nejake spolky kde by bol takisto ako v meste či aliancii nejaky vodca + ostatny hrači. Tím padom keby bolo dobrodružstvo a nietko by čakal s tej "bandy" tak by ich davalo do jedného tímu. bolo by fajn keby sa mozno vytvorila nejaka dalšia ikona kde by bol zoznam hračov všetkych svetov aby sa mohli pozívať to tychto "band" + nejake ich počty hier v dobrodružsve, level..... vytvoril by sa im aj spoločný chat samozrejme teda chat mix svetou jednej "bandy". Neviem či som to dobre vysvetlil hadam to je pochopitelne. Neviem tiez či je to mozne po technickej stranke ale asi ano. tak to asi všetko.... mozno vas zaujme niečo s toho.... normi
 

DeletedUser8766

Hosť
namiesto tých "smiešnych 15 VB keby radšej bolo pár EXP ... cca 100-200 ?? ;)
 
Hore