Drogovy díler na weste?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
@Crony zdravim. Dnes som došiel na svet Luisana a neveril by som vlastým očiam. Hráč @Norma Jean verejne propaguje drogy a ukazuje luďom ako ich použivať. Toto je trestný čin a dúfam že dotyčný dostane okamžitý perma ban. Taktiež tento hráč často na mňa útočil, že ma zabije a už rozumiem prečo. Je možné že je to narkoman a ma schizofrénie. Toto správanie ohrozuje hlavne mladistvých hráčov na weste.

hulic.pnghulic ľ.pngšš.png
 
Zato ty rasizmus, ublizenie ludom bitkou, nabadas ludi sa zabit a nutis ludi varit gulase zo psa. ODPAD.
 
zahulime uvidime je fajn film.... :) poprve nevies co je obsah tej flasky takze tolko k tomu :)

[02:56] Zorro: chces aby som sa zabul

Sedielko chod dalej verbovat ludi na automaty ako to ty rad robkas.... potom sa nad sebou zamysli zatoze chodis trieskat 10centove stavky nemusis nam to zakazdym vesat na nos...

@Crony pozeraj, tento diler spustil retazovu reakciu a aj slusna @Lagertha pise ludom aby fetovali. Prosim ries to.

Zobraziť prílohu 2110
Lebo si obvinil ze hracka deneris fetuje toulen... tak to je reakcia na teba ... cize si to spustil ty

tiez sa divim ze to cele mas na haku @Crony
len premazat spravy... to k nicomu nevedie

 
Placko uraza kazdeho na salone, potom mu niekto nieco na to povie a uz bezi plakat na forum. Skus beta forum, ci je povolena flaska dymu v dreze. Nech si tu kazdy taha cez nos a usta co chce, naco to tahas na forum? Ja by som skor chcela vediet kedy ti naspat daju kazajku. Vsak takeho pacienta musia hladat helikoptery normalne. Aj ked, utulky tiez, ked vyzieras mackam granule z misiek. Zorko zorko, predaj par purov a zo dve sedacky a kup si umelu ancu, zabavis sa a my budeme mat pokoj.
 

Prílohy

  • Doro+sounds+like+zoro+but+with+down+syndrome+_bd0cf601876a302b22941746b252a7b1.jpg
    Doro+sounds+like+zoro+but+with+down+syndrome+_bd0cf601876a302b22941746b252a7b1.jpg
    25,3 KB · Zobrazenia: 8

Crony

Člen tímu
Zase raz krásna predsviatočná debata. Keďže teda už všetci vieme ako to chodí, ďakujem za účasť.
Prajem vám, ktorých sa to samozrejme týka, príjemný deň voľna zajtra.

A mierne zvýšim informačnú hodnotu, Awesomie o praclíky budú.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore