Druhé narodeniny - Všetko najlepšie Svet 2!

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť


Milí hráči zo Sveta 2,

dnes oslavuje tento svet svoje druhé narodeniny!

Tak teda všetko najlepšie milí hráči, nech Vás hra aj naďalej baví!

S priateľským pozdravom Váš,
TW Team
viannen_28.gif
 

DeletedUser4451

Hosť
Všetko najlepšie a prichádzam položiť kvety na hrob:

Hunt3r - Dobrodruh, úroveň 75 - Zakladateľ mesta 3stram ... tu som zomrel ;)
 

DeletedUser

Hosť
tak svet 2 uz zdaleka nieje to co byval... 5000 hracov z 10 000 ci kolko... duely, pevnosti... uz to je onicom... skoda...
 

DeletedUser

Hosť
Gratulujem, ja si myslim, že práve tento vek tomuto svetu pridal úroveň a pár vecí sa zmenili, napr. ja hovorím za moju alianciu ako spoluzakladateľ, že v minulosti sme mali spojenectvo s -MC- a teraz sa bijeme, nehral som to rok a všetko sa zamotalo. ĎAKUJEM TW za tento skoro bezchybný svet :):):), tí ktorí ma poznajú vedia o čom hovorím.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1863

Hosť
Presne tak síce je to ako väčšina hovoríte ,,vymretý,, svet, ale stále je na ňom kopu zábavy. Tak dúfajme, že bude ešte dlho takýto.
 

DeletedUser

Hosť
kdYz jsem zacal hrat na svete 2 pred dvouma rokama byl jenom svet 1 a 2 a takhle to bylo nejlepsi tetko je cim dal vice min a min lidi
 

DeletedUser

Hosť
Svet 2....si ten najlepší svet, aký som hral....neviem prečo, al vždy som si myslel, že k the westu ma niečo priťahuje a nikdy ho neprestanem hrať....ale keď som začal hrávať svet 5, omrzelo ma to a zistil som, že to si práve ty, kto ma k the westu priťahuje....mám ťa rád svet 2.....VŠETKO NAJLEPŠIE SVET 2 :):):)
 
Hore