Duelový turnaj

DeletedUser10272

Hosť
Ahoj, mě taky napadlo, jestli by nemohl inno udělat a udělit nějakou pěknou medaili - úspěch, třeba první duelový turnaj apod. pro členy tohohle prvního a doufám že ne posledního duelového turnaje?
 

DeletedUser

Hosť
Tiež si myslím, že je dosť zaujímavé dať 250 dlhopisov za nejaký plagát (banner) a dať 250 UPD najlepšiemu duelantovi sveta. Jednoznačne najlepšia výhra by bola zbraň (tomahawk, howdah) ale keď sa nedá, tak sa nedá...Verím, že to bude viac než 250 UPD a samozrejme nezabúdať na skupinu nižších levelov.
 

Deleted User - 4

Hosť
pretoze maju vacsiu cenu? alebo preto, ze jednoducho nemozu byt takto pridane na svet.

eFJaySVK, chápem, že také duelové zbrane sú určite vhodnejšie pre duelanta ako dlhopisy, ale jednoducho tie predmety ako howdah alebo zlatý tomahawk sú v hre stále veľmi vzácne a preto ich do tejto súťaže nevenujem.
Momentálne to proste nejde.

1000upd pro vítěze, 500. za druhé místo na 250 na třetí. To už je odměna hodna takového turnaje.

Dobre, tak toľkoto dlhopisov teda dáme víťazom :)
Pre nižšie kategórie to bude 500 pre víťaza, 250 za druhé miesto a 100 pre tretie.

Dúfam ale chlapci v jednu vec a to, že sem napíšete, kto presne sa vlastne turnaja zúčastňuje, že sem dáte aj výsledky, nejaké duelové oznamká, atď atď.
Chápem, že to robíte všetko v hre, ale nech to má trošku úroveň aj na fóre..
 

DeletedUser

Hosť
Nižšia kategória má menšiu výhru v dolároch aj UPD T.T ... Ale tak ďakujem aj za tých 500 UPD :D
 

DeletedUser

Hosť
Dúfam ale chlapci v jednu vec a to, že sem napíšete, kto presne sa vlastne turnaja zúčastňuje, že sem dáte aj výsledky, nejaké duelové oznamká, atď atď.
Chápem, že to robíte všetko v hre, ale nech to má trošku úroveň aj na fóre..

Tak, snáď sa efo nenahnevá.

Účastníci boli nasadzovaní do skupín podľa poradia v duelovom rebríčku.

Nasadzovanie:
kategória 96-120:

1. rumiste
2. lolofonoo
3. Don Corleonee
4. marqez
5. h4vana
6. Bra18
7. Chivington
8. Surender0
9. Selenzio
10. *Orion*
11. Ruiz Aw.
12. Victarion
13. Atival
14. splachovac
15. eFJaySVK
16. SpartanXX2
17. wlk7
18. peter filip
19. anci80
20. Surushin
21. NA HRADBU
22. Reverand Ray

kategória 0-95:
1. Janci.001
2. tomasy16
3. Tommy Kid
4. Bone crusher
5. KroxikSk
6. Sevin556
7. obey
8. Kwada
9. ***miso-5***
10. soOn
11. Celtic
12. peter6974
13. antena.1
14. Masakrovac
15. 98EROOR98
16. beduin z pouste
17. timer12
18. danitoo29
19. Younique
20. Phil21

V skupinách sa hrajú vzájomné duely, každý má jeden útok a jednu obranu z každým hráčom v jeho skupine. Táto fáza by mala trvať maximálne 10 dní.
Do play-off postupuje 12 hráčov z každej kategórie (prví traja z každej skupiny).

Bližšie informácie o výsledkoch Vám prinesiem po skupinovej fáze. Ešte sa to poriadne nezačalo, nie sú istí postupujúci, ani vypadajúci. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4121

Hosť
eFJaySVK, chápem, že také duelové zbrane sú určite vhodnejšie pre duelanta ako dlhopisy, ale jednoducho tie predmety ako howdah alebo zlatý tomahawk sú v hre stále veľmi vzácne a preto ich do tejto súťaže nevenujem.
Momentálne to proste nejde.

ale cisto teoreticky mozes vlozit asi do hry cokolvek. chapem tomu dobre?
pretoze mam v hlave jeden skvely napad, ako zapojit do sutaze par desiatok ludi nezavisle od lvl a charakteru :)

kazdopadne dakujem za hore uvedene odmeny..

k turnaju som nejak nemal v plane pisat blizsie info ohladom pravidiel, ale co to spomenul uz atival a co to postupne este zverejnime..

turnaj sa zacal pondelok 14.10. o 15:00 a za 8 hodin prebehlo 50 turnajovch duelov ..zaspamovany chat od rana do vecera..keby chcela byt taka nalada vzdy a vsade :)
 

Deleted User - 4

Hosť
ale cisto teoreticky mozes vlozit asi do hry cokolvek. chapem tomu dobre?

Teoreticky áno, ale prakticky aj ja musím dodržiavať pravidlá, niektoré veci sa nesmú a nebudem ich ani len tak rozdávať. Čo sa týka nápadu, kľudne napíš, aj sem na fórum, zapoj ostatných hráčov, ja som vždy veľmi rád, keď to tu tak ožije :)

---

Ale zároveň, musím i napísať, že nerád by som bol, kebyže sa teraz diskusia stočí nejakým materialistickým smerom o odmenách, jednoducho rád podporím súťaže, ktoré hráči robíte, zatiaľ v podstate všetky normálne som aj podporil, dlhopismi, správami v hre, atď., ale treba si aj uvedomiť, že je to z mojej strany dobrá vôľa a nerád by som, aby to niekedy dopadlo, že podám prst a ... To už tu raz bolo.
 

DeletedUser4121

Hosť
Čo sa týka nápadu, kľudne napíš, aj sem na fórum, zapoj ostatných hráčov, ja som vždy veľmi rád, keď to tu tak ožije :)

---
QUOTE]

len musim to nejak dostat aspon do publikovatelnej podoby..ak sa mi to podari, bude to tu. myslim, ze by to bola mega akcia :howgh:
 

DeletedUser4121

Hosť
tak pomaly sa konci skupinova faza a dnes to bolo vidiet..prestrelky kade tade, padli 4 komy :pif paf

tuznaj uz vzdali traja hraci, co je dokazom, ze turnaj je naozaj len pre najlepsich
 

DeletedUser

Hosť
Je to nabité, ja mám odduelované, tak sa budem týždeň nudiť. :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak, konečne mám odduelované. Postup istý takže už sa nemôžem dočkať ďalšej časti :D
 

DeletedUser4121

Hosť
tak vcera skoncila po tyzdni prva cast turnaja a zaroven zacala druha. do nej sa z 6, resp 5 clennych skupin prebojovali po traja najlepsi..zostala tak v kazdom meste jedna 6 clenna skupina a tito hraci si to opat rozdaju proti sebe kazd s kazdym.

postupili:

96-120lvl
Bra18
Selenzio
eFJaySVK
splachovac
Don Corleonee
Chivington
rumiste
h4vana
lolofonoo
surender0
Victarion
atival

0-95lvl
Sevin556
Phil21
bone crusher
younique
Tommy Kid
soOn
KroxikSK
Janci.001
Kwada
beduin z pouste
tomasy16
Celtic

o postupujucich sa rozhodovalo az do posledneho duelu a vyzera to tak, ze tieto skupiny budu na postup este vyrovnanejsie :) kde nebudu rozhodovat body, ale az sekundarne kriteria :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
Keď už tu bola tá reč o odmenách. Nemohol by víťaz dostať súpravu pre svoju triedu postavy ?
 

DeletedUser

Hosť
jake sebavedomie :D ti nestaci moja harperovka ked uz si ma takto vyradil?
 

DeletedUser

Hosť
Keby si bol hodný postupu tak by si sa nemusel kvôli tomyho bodu za kontumaciu somnou biť s DMG o posledne postupove miesta :D
 
Hore