Duely

DeletedUser

Hosť
Kofola zbližuje alkohol spaja tak preto si treba dat domacu pred duelom:pif paf
 

DeletedUser5507

Hosť
Duel: axelbn (Vyzývateľ) vs. bantam
Svet: sk2
Čas: 13.07.2011 v 12:15 hodín
bandit_small.png
goldensable.png

axelbn
Úroveň 77
Duelová úroveň 131
iroquois_small.png
sharp_axe.png

bantam
Úroveň 97
Duelová úroveň 144


axelbn vyhral duel.

Kód:
[report=194547298b0a99cb80]Duel: axelbn (Vyzývateľ)  vs.  bantam[/report]
 
chcem sa spytat @Crony akoto ze si vymyslel ze duely tema je na sirenie flamu:D ja len chcem sa pochvalit duelom a nie je moj problem ze niekto to psychicky nevie uniest a zacne on sirit flame, nie ja. za druhe ty vidis do mojej hlavy ze pises ze to robim lebo chcem sirit flame?preco potom tato tema existuje ??????cize vsetci co tu pisali tu robili flame :D uprimne crony to o com tocis :D toto je hra o dueloch :D to ako keby zakazujes tu davat temy maximalne poskodenie :D
dajte mu timeout on je cisty pacient dakujem
 
@Crony mozes mu uz dat timeout prosim ta fakt sem chodim pozret kto co pise a pridat sa k diskusi ale co robi tento pan uz je moc neustale hlada ako vytvorit konflikt lebo som ho na Jua zablokoval vsade aby mi nepisal , toto je jeho jedina cesta plus este trapny profil kde si ide ulavit lebo ma nudny zivot, dalsia vec skor si myslim ze uz na Jua nema koho duelovat jedine Redyho a aj ten ho porazi , nakolko ten svet skapal a kedze mam asi sko jediny duelovu uroven este ako tak vysoku tak sa ma snazi vyprovokovat ist so mesta ale to nespravim :) ja uz si len prace klikam a cakam na migraciu na nic ine zorko ak sa o to pokusas a nesedim tu 24/7 ako ty teda aspon to tak vyzera ale skor si myslim ze mas script ;-) kazdopadne este raz a naposledy ta ziadam @Crony ci by si mu mohol dat ban aspon tu ma fore naozaj ma to nebavi citat tuto jeho trapnu kybersikanu lebo ma prazdny zivot a nema sa s kym porozpravat a ja som jediny kto mu odpoveda/l vacsinou. Ver mi crony ulavis mnoho ludom, ked mu dal Linteo permaban a nebol tu x rokov tu bol velky klud a to ti povedia vsetci nie len ja, zorro je najvacsi zabijak tejto hry, vzdy si najde niekoho na koho si sadka a otravujeho kym ten hrac neskonci a potom zas presadne na ineho, jeho proste bavi robit zle a sikanovat hracov , ventiluje si tu svoj nudny zivot.
 
Hore