Duely

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]
aureliu.jpg
[/SPOIL]

// Som v hanksville a nemyslím si, že by tam boli lamy ... vyzerám na to ?
 

DeletedUser

Hosť
etox, myslím, že nenarážal na duely, ale skôr na ten telegram čo mi prišiel v zápätí po boji .. ozaj mi občas príde, že sú tu samé deti, čo nevedia nič o reálnom živote a myslia si, že táto hra je stredobodom vesmíru a nič iné neexistuje .. neviem koľko má ten chlapec rokov, ale viac to neriešim, nech sa odbavuje keď mu to dobre spraví :)
 

DeletedUser

Hosť
vy sa tu tu jak blazni hadate o dvoch inych ludoch. vy ste teraz proti nemu lebo je v inom meste keby bol svami v meste branili by ste ho :D

PS: etOx pekne si to natrel aurelisovi ;)
 

DeletedUser

Hosť
Shinoyvo:
Stihol ho "bozi" trest...Asi ani nebol bozi,bol bud z Girls alebo blessu...etOx 145 564 Duel nie je možný 48 hodín.
A s tebou nesuhlasim,s nim by som nikdy nebol v meste ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Přišel mě vyzkoušet první, když jsem byl v pracovním a neuspěl, tak jsem byl nucen zavítat k němu taky :p

[SPOIL]
xF0bez-nazvu.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
prestante sem davat tie kody z hry!
pridavajte len screenshoty alebo publikovane duely cez tw-help! ked pride hrac, ktory nehra na danom svete, tak z toho nema nic..okrem toho, samotne kody su prakticky nepouzitelne, kedze ich musite niekam bud poslat alebo si ich zapisat do telegramu a az potom cez nahlad na ne kliknut..vsetky kody budu automaticky mazane a autori potrestani.. :howgh:
 

DeletedUser3258

Hosť
[SPOIL]
41745826.png
[/SPOIL]

skoda tich vyznacenych zasahov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4236

Hosť
no ja mam na duely štastie

[SPOIL]
najduel.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Som skúšal ísť do boja o pevnosť bez zbrane,a potom som si ju zabudol dať naspäť.Zaujímavé,že keď mám Belle starsku,nikto ma nenapadne :D:D:D:D

 
Hore