duely

Páči sa vám môj nápad

  • áno páči sa mi to

    Hlasy: 2 40,0%
  • nie nepáči sa mi to

    Hlasy: 2 40,0%
  • áno ale niečo by som tam pozmenil

    Hlasy: 1 20,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    5

DeletedUser

Hosť
mám jeden návrh ohladom duelov . možno by to nebolo celkom na škodu zahodiť ten nápad s duelovou arénou v strede.
Neboli by tam bežné duely ale niečo na štýl multiplayeru medzi 2 hráčmi.

Asi niečo také že by tam dvaja prišli navzájom si dali na seba duel avšak nie taký bežný (ten by ostal normálne ako bol) avšak zaujímavejší kde by schopnosti hráčovi pomáhali duel vyhrať. Niečo na štýl minihry od miniclipu smoking barrels (nie je to reklama na tú hru len moja predstava). bolo by to však trošku komplikovanejšie. napríklad strieľanie by zvyšovalo útok , presnosť by hráčovi zväčšila kruh uhýbanie zase zmenšilo kruh súperovi a tak ďalej ak by vás to zaujalo vedel by som vám to aj bližšie špecifikovať.

:pif paf:pif paf:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
Mne by sa páčilo niečo v takom zmysle. Aj som niečo podobné spomenul v mojich nápadoch:

Skupinové úlohy
Bolo to spomenuté v updatoch že skupinové lovenie medveďov.
Mňa napadlo niečo ako skupinové "duelovanie":
Skupina "duelantov" by napadla skupinu NPC a bolo by to niečo ako hromadný duel.
Alebo niečo ako boj o pevnosť ale v zmysle duelovania skupina hráčov proti inej skupine hráčov.
 

DeletedUser

Hosť
dano toto by nebuli NPC duely ale dvaja hráči by medzi sebou dali takýto zauímavý duel
 

DeletedUser

Hosť
keď už dáte že niečo by som pozmenil nebolo by na škodu sem aj napísať čo ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem . asi by nebolo na škodu zahrať si aj tú . len prosím inno neberte to ako reklamu
 
Hore