Pokec Ešte raz k migrácii

DeletedUser6745

Hosť
"Uzavretie registrácie El Pasa alebo aj celkovo"

Ak sa bavíme o celkovom uzavretí El Pasa tak by mala byť daná možnosť migrovať z neho napríklad aj na Geronimo. Sú ľudia, ktorí majú účet na Delaware aj na El Pase, ale nechcú prísť ani o 1 z nich.
 
A keď je niekto kto má účet na Delaware, na Pase aj na Geronime a nechce prísť ani o jeden z nich? Presne kvôli takým hráčom sa vždy budú brzdiť či už migrácie alebo možno po novom aj spájanie svetov, lebo majú účty všade a nechcú prísť ani o jeden z nich, tí budú vždy hlasovať proti, to je presne tá sebeckosť o ktorej som písal na predchádzajúcej strane.. treba si určiť priority, keď je pre niekoho prednejšie mať 10 účtov a hrať na každom svete kde je po 30 hráčov, tak je mi ho ľúto.

Nehovorím že je zlé mať migráciu na viac svetov, zo sveta ktorý sa bude zatvárať, je lepšie keď má človek na výber, otázne však je, či by si hráči z Geronima želali medzi sebou hráčov ktorí pochádzajú ešte z Arizony, Buffala alebo Californie čiže majú účty možno aj o 8 rokov staršie, kedže na Geronime je zatiaľ len jeden jediný hráč so 150 úrovňou.
 

DeletedUser6745

Hosť
A keď je niekto kto má účet na Delaware, na Pase aj na Geronime a nechce prísť ani o jeden z nich? Presne kvôli takým hráčom sa vždy budú brzdiť či už migrácie alebo možno po novom aj spájanie svetov, lebo majú účty všade a nechcú prísť ani o jeden z nich, tí budú vždy hlasovať proti, to je presne tá sebeckosť o ktorej som písal na predchádzajúcej strane.. treba si určiť priority, keď je pre niekoho prednejšie mať 10 účtov a hrať na každom svete kde je po 30 hráčov, tak je mi ho ľúto.

Nehovorím že je zlé mať migráciu na viac svetov, zo sveta ktorý sa bude zatvárať, je lepšie keď má človek na výber, otázne však je, či by si hráči z Geronima želali medzi sebou hráčov ktorí pochádzajú ešte z Arizony, Buffala alebo Californie čiže majú účty možno aj o 8 rokov staršie, kedže na Geronime je zatiaľ len jeden jediný hráč so 150 úrovňou.

Ja napríklad mám účet všade vrátane Geronima. Ale na Geronime ho kedykoľvek zruším a rád tam prenesiem postavu z El Pasu. Je to výlučne kvôli tomu, že sa jedná o starý účet s pôvodným avatarom.
 

DeletedUser11442

Hosť
Chcela by som sa aj so Suiverom vyjadriť prostredníctvom tejto diskusie k migrácií.

Ja aj Suiver sme za migrovanie z Fremontu na Delaware. Keďže pre nás gro na Weste tvoria boje o pevnosť, ktoré ako už bolo neraz spomenuté, sú hrateľné len s dostatočným počtom hráčov, inak je to len 20minutové státie na mieste a sledovanie postupne miznúcich kociek. Je samozrejmosťou , že prehliadačové hry slúžia na zárobok pre danú firmu a teda keď im je nevýhodné rušiť svet, nespravia to. No z dlhodobého hľadiska, ktoré tu už aj bolo opisované si myslíme, že toto tempo Fremont neprežije a aj tá terajšia troška aktívnych hráčov prestane investovať do charakteru na Fremonte. Aj Vy ste sa určite zamysleli: „na čo mi bude set na boje, keď boj vyzerá 10:10 z toho 6 hráčov online“. Ak by Inno chcelo čakať do bodu, kedy bude pre nich zjavná neaktivita a s tým spojené zisky, obávame sa, že väčšina hráčov v tom čase bude zmierená s tým, že ich charakter je nepoužiteľný a mŕtvy. Preto je najvyšší čas niečo spraviť v prospech hráčov, ale aj celého slovenského Westu.
 
Chcela by som sa aj so Suiverom vyjadriť prostredníctvom tejto diskusie k migrácií.

Ja aj Suiver sme za migrovanie z Fremontu na Delaware. Keďže pre nás gro na Weste tvoria boje o pevnosť, ktoré ako už bolo neraz spomenuté, sú hrateľné len s dostatočným počtom hráčov, inak je to len 20minutové státie na mieste a sledovanie postupne miznúcich kociek. Je samozrejmosťou , že prehliadačové hry slúžia na zárobok pre danú firmu a teda keď im je nevýhodné rušiť svet, nespravia to. No z dlhodobého hľadiska, ktoré tu už aj bolo opisované si myslíme, že toto tempo Fremont neprežije a aj tá terajšia troška aktívnych hráčov prestane investovať do charakteru na Fremonte. Aj Vy ste sa určite zamysleli: „na čo mi bude set na boje, keď boj vyzerá 10:10 z toho 6 hráčov online“. Ak by Inno chcelo čakať do bodu, kedy bude pre nich zjavná neaktivita a s tým spojené zisky, obávame sa, že väčšina hráčov v tom čase bude zmierená s tým, že ich charakter je nepoužiteľný a mŕtvy. Preto je najvyšší čas niečo spraviť v prospech hráčov, ale aj celého slovenského Westu.

Nemam co dodat :D Mozem len 100% suhlasit. No nanestastie ako uz Linteo pisal on s tym nemoze nic urobit :( len to posunut dalej a cakat. Dufajme teda spolu v jeho uspech v tejto veci :)
 

DeletedUser11459

Hosť
udivuje ma že sa vám to ešte stále chce riešiť, mali by ste si kuknúť ten screen z českeho fóra čo tu je niekde na fóre..
 

DeletedUser7159

Hosť
A čo máme podľa teba robiť? Dať nastavenia a zrušiť účet? Pochop, že sa to nikomu z nás nechce riešiť a všetci máme iné veci na praci, ale ak si chceme ešte zahrať, tak nemáme na výber.....
 

Deleted User - 4

Hosť
Zatiaľ pre vás nemám nič nového. Dnes som sa opäť pripomínal.
 

DeletedUser11316

Hosť
Som za migráciu z Fremontu na Dela/Geronimo. Boje o pevnosť spočívajú v tom, že viac menej od začiatku sa posunieme o dva sektory a sledujeme ako postupne padá obrana. Priebeh je dokola ten istý, je tam pár ludí a aj tí bývajú off. Trh je tak mŕtvy, že keď som mal cez 20 milionov v banke, nevedel som si ani len vylepšiť zbraň z novej súpravy. Duely sú zas také, že od septembra nemám duelový build a tým pádom som predpokladal, že mi nejak padne duelovka, alebo sa niekto dotiahne a ja konečne už niekoho uvidím v ponuke. Namiesto toho vidím raz nikoho, raz rua a raz kosalona ak je v meste. Takže moja duelová ponuka sú dvaja ludia a to jeden nedueluje a jeden dueloval len pre úspech a tiež sa na to vybodol, takže viac menej nikto nedueluje aktívne. Suma sumárum, boje sú tak o 10 online ludoch, kde Vám vie vyhrať celý boj jeden online tank, s duelmi môžťe začať ráno a poobede už ste bez ponuky súpera a na trhu si kúpite tak sadu z roku 2014. Migrácia je jednoducho nutná a to aj z dôvodu, že takto sa na to vykašle aj ten zbytok, čo na Fremonte ešte hrá a už z toho sveta nebudú vôbec žiadne príjmy, pretože tých pár ludí, čo to tam financuje sa Vám na to zachvílu vykašle, lebo ich to tam vôbec nebaví. Nevyčítam to tunajšej podpore (narozdiel od iných vecí), chápem, že jediné, ćo možu zo svojej pozície urobiť je posunút vec vyššie. Pokiaľ tak budú v nejakom pravidelno intervale činiť a snažiť sa to zdôvodniť racionálne INNU tak mi to z ich strany plne stačí a ďakujem ich. Budem dúfať v precitnutie Inna, kým nestratia aj posledných pár aktívnych hráčov.
 
cc guys... no jaky moze byt problem pre inno spustit migraciu... nejaky programator daco poklika a ide sa... lenze vzdy to bolo a bude o jurášoch... alebo libry, neviem skadi su... pre nich je vyhodnejsie dva tri neaktivne ako jeden aktivny, lebo i na tych troch neaktivnych kupia zopar ludi nuggy (i ja kupujem, nehambim sa za to :D ) a ked im tak ide o jurase a nie o hracov co tvoria tuto hru, nech daju migraciu za nuggy... do 5k nugov obetujem par jurasov len aby sa mi oplatilo konecne aspon lognut 3x do dna a vecer ist na boj... to ze si mali vybrat starsi svet (dela) ze je viac aktivnejsi... skadi som to mal vediet... proste ked som sa po rokoch zaregistroval, dal som rovno najmladsi svet, ze reku bude najaktivnejsi... no smola... ale uz sa tesim ako tohoto roku otvoria zasa novy svet, vopred polomrtvy a plný penazomencov, takze zasa poriadne boje nebudu...

pisem jak mantak bez diakritiky, velkych pismen a stylistiky lebo je mi to jedno a aj tak sa zasa nic neporiesi tak to moze byt jedno aj vam...
peace for all
 

DeletedUser11622

Hosť
Som za migráciu z Fremontu na Dela. Na Weste jediné čo ma baví sú boje a tie na Fremonte sú už dosť dlhú dobu úplne o ničom a ako tu bolo už spomenuté s trhom to tam je tak isto dosť biedne, keď si chcem kúpiť nejakú novšiu sadu tak musím neviem ako dlho čakať kým aspoň časť z nej nájdem na trhu a nie tak ešte ju vylepšiť na vyšší stupeň. Preto by som bol veľmi rád keby sa to podarí a umožní sa čo najskôr migrácia.
 

Deleted User - 4

Hosť
Chvíľu to trvalo, a bol to trochu boj, no konečne sme to doriešili a ako sa hovorí, aj sa vlk naje a aj koza ostane celá.
Myslím, že poteším viacerých, čo si želali sa niekde presunúť, aj keď určite bude i tak niekto nespokojný.

Tak najprv tie zlé správy a čo neprešlo. Migrácia z Fremontu či z Texasu ešte nebude, spojenie svetov tiež nie. Ani spojenie dvoch starších svetov do nového tiež nie (ale inak to považujú za dobrý nápad). Nemôžem vám uviesť konkrétne dôvody (nemám to dovolené), len toľko, že sa rozhoduje podľa rôznych ukazovateľov a čísel, nič sa nerobí z rozmaru.

Tak a teraz tie dobré :)

Síce celková migrácia z Fremontu neprešla, ale podarilo sa mi presvedčiť o tej individuálnej migrácii (návrh od Rickhardesa) a dohodli sme sa zatiaľ, že to skúsime takto. Bude to však mať určité podmienky, ktoré bude treba splniť. Nebude to spustené hneď, ale potrvá to nejaký mesiac-dva, kým to ešte dopracujeme, treba okolo toho ešte doriešiť rôzne veci a sú k tomu ešte určité výhrady, takže vás poprosím o trpezlivosť. Skúsime to zatiaľ pre Fremont -> Delaware, ak by sa to osvedčilo, môže sa to použiť aj inde. Mohlo by to fungovať teda tak, že ten, kto bude mať o to záujem, tak mi napíšete a ja vám tú postavu z Fremontu do Delaware manuálne presuniem. Bude ma to síce stáť veľa času, ale som ochotný to pre vás spraviť. No a či to bude fungovať, to záleží hlavne od vás, pretože jedna z tých podmienok je to, že ak by niekto akýmkoľvek spôsobom zneužil túto individuálnu migráciu (napr. špekulácie s tombolou a podobne), zrušíme to a už sa to nikdy neobnoví. Ďalšie podmienky budú zverejnené neskôr.

Ďalej sa ešte uzavrie registrácia do El Pasa a zvažuje sa otvorenie migrácie odtiaľ do ďalšieho sveta.

Potom vás ešte môžem potešiť tým, že už ozaj čoskoro (čestné skautské čoskoro) bude môcť každý hráč získať Americkú súpravu.
No a mám v pláne ešte niečo ďalšieho ohľadom bojov o pevnosti, ale to sa už nechajte prekvapiť :)

Nakoniec sa už len chcem poďakovať všetkým, čo sem písali vecné a konštruktívne argumenty. Podarilo sa to aj vďaka tomu.
 

DeletedUser7159

Hosť
Veľké ĎAKUJEME, Linteo, že si sa za nás postavil a bojoval si za naše požiadavky.... veľmi si to ceníme, po tomto nemôže nikto pochybovať, že si človek so zmyslom pre férovosť a staráš sa o záujem svojich hracov. Hala Linteo!

A tiež sa chcem poďakovať všetkým, ktorí tu vyjadrili svoj názor, osobitne Mallorymu a Hammerovi, ktorým patrí veľká zásluha :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore