Ešte viac miesta v sekcii 'Poviedky pri večernom táboráku'

Súhlasíte s podaným návrhom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    5
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser2929

Hosť
Ahojte,

niektorí, ktorí sú tu už dlhšie si možno pamätajú túto tému. Aj dnes mi ide o podobnú vec - zvýšiť limit znakov ešte nad súčasných 20 000.

Úprimne povedané, myslím si, že momentálne budem jediný, kto tento limit využije, keďže v súčastnosti nie je na fóre autor, ktorý by písal tak dlhé časti. Napriek tomu, ak chcem čitateľom priniesť čo najlepšie dielo, potrebujem na to dostatok priestoru.

Už v predchádzajúcej časti mojich Príbehov Mattotaupu sa stalo, že som kvôli limitu znakov musel rozdeľovať jednu časť na dve kratšie a teraz to hrozí znova (ak toto číta nejaký môj čitateľ - áno, nová časť je už napísaná :) ). Preto vás teda prosím, mohli by ste daný limit ešte zvýšiť, na nejaké podobne okrúhle číslo (30 000, 35 000, 40 000...)?

...Lukhas...-a napísal/-a:
Ak by návrh prešiel, obyčajným ľuďom by sa život nezmenil, ale niektorým spisovateľom by sa zlepšil... čo poviete ?
 

Deleted User - 4

Hosť
Zvýšil som to na 100 000 znakov. To by ti snáď malo stačiť :))
 

DeletedUser2929

Hosť
Uff, ďakujem pekne, toľko som až nečakal :) A už vôbec nie tak rýchlo... :)
 

DeletedUser

Hosť
lukhas kde píšeš tie poviedky v akej téme ? :) chcel by som si niečo prečítať :)
 

DeletedUser8886

Hosť
Milujem večerné poviedky pri táboráku. Ako skaut som ich zažil už veľmi veľké množstvo na našich táboroch. Nočná obloha , predomnov šľahajúci plameň táboráka za mnov teepee stan nadomnov veža :3.
 
Hore