ELITA city

Kvalita mesta

  • Je velká

    Hlasy: 2 8,3%
  • Není velká

    Hlasy: 22 91,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    24
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
No widím už!! že sa každý budete čudovať ako som pozhánal aj duelantóv zo sewera!! to chcem vidieť potom na 6 kolký sa budete hlásiť!!
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj ja mám záujem :) hrám na svete 1 až 4 :) potom ty v hre napíšem :)
 

DeletedUser

Hosť
jointy nebuď drzý, vyvarujte sa prosím takémuto správaniu, ak si chcete ukazovať kto je lepší, prosím, dnes sa Vám otvorí svet 5 a môžte si tam potom skúšať kto budete lepší, nech za Vás hovoria skutky a nie slová.

Inak k tej povinnej aktivite na pevnosti, ti prajem veľa šťastia a dúfam, že aspoň tretina hráčov ju splní, lebo realita aktivity je ďaleko od očakávaní. Skôr sa obávam že ak splníš svoju hrozbu vyhadzovu, tak budete chodiť na bojovky tak 10-15 z mesta.
 

DeletedUser

Hosť
ok sry ice :) ale v tych pevnostiach mas pravdu, aj ked je do tho este myslim daleko...
aj ked moj nazor je, ze svet 5 je spusteny prilis skoro...
 

DeletedUser

Hosť
jointy nebuď drzý, vyvarujte sa prosím takémuto správaniu, ak si chcete ukazovať kto je lepší, prosím, dnes sa Vám otvorí svet 5 a môžte si tam potom skúšať kto budete lepší, nech za Vás hovoria skutky a nie slová.

Inak k tej povinnej aktivite na pevnosti, ti prajem veľa šťastia a dúfam, že aspoň tretina hráčov ju splní, lebo realita aktivity je ďaleko od očakávaní. Skôr sa obávam že ak splníš svoju hrozbu vyhadzovu, tak budete chodiť na bojovky tak 10-15 z mesta.

No treba na nich tvrdo abi si zvykly čo sa budu len tak flákať no tak to nie pekne budú chodiť keď nie všetci tak aspoň polovica z mesta!!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
zasuvka mas doublepost :) kolkych uz mate? inac to vam ale bude trvat kym postavite na 6(alebo 5) radnicu :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore