Fallenstar Colony

DeletedUser5958

Hosť
Kto vie, ten sa pridá :xdxdxd:

chcem sa ospravedlniť za nedostatok informácií k tejto vytvorenej téme... akosi som si neuvedomila, že aj na iných svetoch sú kvalitní a schopní hráči, za čo sa všetkým, ktorých sa to dotklo chcem touto poznámkou ospravedlniť. (opakom je hráč beraks, ktorý svojím príspevkom http://prntscr.com/j0bbc znevážil a očiernil meno Fallenstar Colony)

Takže

Mesto Fallenstar Colony je fungujúce, aktívne mesto na svete Buffalo
Máme aktívny základ skladajúci sa z hráčov ako sú napríklad: Pichichi, 85misho85, Derrek, Lord Baal ll, Soleil, samojojci, balletmaster, Riva a další ktorých už nebudem menovať pretože je ich veľa...


ako už písal Pichichi, na začiatok by sa nám hodil stavbár(môže byť aj vojak) a ktorému by sme zaručili max ochranu pred duelami a samozrejme nejaké prémie ;) (dohodneme sa)
samozrejme sú vítaní aj vojaci, pretože naše mesto je orientované na boje, no môžem za seba napísať, že máme za sebou niekoľko úspešných duelových podujatí, čo vám dosvedčí náš ujo Hrobár ;)

pre všetkých, ktorí máte záujem ísť k nám na Californii kontaktujte ktoréhokoľvek zo spomínaných hráčov a obratom vám pošleme odpoveď resp. pozvánku.
(bolo by vhodné aby ste nám napísali niečo o sebe a o vašich skúsenostiach na Weste) ;)

Tešíme sa na všetkých záujemcov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nie smolu má zakladateľ pretože mohol mať viac členov...
 

DeletedUser

Hosť
Kto hra buffalo tak vie kto sme, riva len chcela podotknut ze ideme takisto na californiu, mesto zamerane jednoznacne na boje...

Pre zaciatok hladame minimalne jedneho dobreho stavbara, ktory by nam pomohol s vystavbou mesta
Okrem toho do mesta berieme len hracov orientovanych na boje o pevnosti, takze hraci s tymto zameranim su vitani.
Samozrejme musia respektovat urcite pravidla slusnosti a spoluprace

Ak ma niekto nejake otazky, staci napisat, bud tu alebo do telegramu na novom, ci starom svete
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak cele buffalo sme hrali s plnym poctom, na californiu ideme znova stara partia a hladame niekolko novych hracov...tak snad s tym naplnenim nebude problem... zameranie som uz pisal, ci to myslime vazne si mozete overit na westfort a pozriet vysledky z buffala...aktivni, seriozni a slusni hraci budu u nas vitani, to je vsetko co k tomu mozem napisat:)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som ku vám s radosťou šiel pretože budem zameraný len na boje, čiže hp, vodovstvo, uhýbanie, atď. ale svojím správaním k potencionálnym obyvateľom ste si stratili moju dôveru. Viem, že jeden hráč navyše vás nevyvrhne z biedy ale ide o princíp...
A ešte nechápem načo ste si tu založili tému keď ste takí dobrí a nemáte záujem o nových členov?
Viete za to, že ste na jednom svete majstri sveta neznamená, že budete aj na druhom, Pichichi nenarážam na teba ale na ostatných..... tzv. obyvateľov.
 

DeletedUser

Hosť
Ako sory, ale trochu ste to prehnali nie? beraks sa spamataj a neurazaj tu ludi... Flampard0 pre vysvetlenie 372826 nie je od nas a robil si srandu evidentne, hubomir je takisto dokonca aj z inej aliancie...mrzi ma ze si to takto pochopil..

ja som rivin prispevok doplnil, napisal som slusne nase zameranie, nikde som sa nad nikoho nevyvysoval ani nikoho neurazal, poskytol som vsetky informacie o meste v skratke..

to ze simon potom zareagoval ako reagoval je jeho vec, samo mu odpovedal rovnako...
takze rozlisujte kto je z nasho mesta a kto nie, myslim ze som napisal vsetko slusne a tak ako je potrebne...

a beraks ty sa nad svojim prispevkom zamysli, ja tu nemam potrebu niekooh urazat ale toto si vyprosim
 

DeletedUser5958

Hosť
úvodný príspevok upravený mnou dna 5.novembra 2012 o 16:33
 
Hore