Farba v správach a profiloch

DeletedUser2852

Hosť
Ahojte,
už dlhší čas mi chýba možnosť farebného písania v správach. Keby bola možnosť aspoň 1-2 farieb na zvýraznenie dôležitého v texte.

Tiež by som uvítala možnosť používania farebného písma v profiloch osobných, mestských a tiež pevnostných.

A tiež by nebolo zlé, keby bola ponuka farebného písma aj vo fóre a nemuseli by sme farbu vždy ručne vypísať. :)
 
Mima,
nie každý je toho názoru, že farebné písanie je fajn :). Mne osobne vadí ak niekto neustále čarbe farebne, hlavne každé písmenko inak (nič proti tebe :D ).
Možno na fóre by mohol byť farebný výber, častokrát aj ja musím hľadať názov farby, ak chcem použiť nejakú špeciálnu, ale do profilov by som to neťahal, bolo by to asi nevkusné, ale ako píšem, je to vec názoru :p
 

DeletedUser2852

Hosť
Preto som písala, že mohla by byť na výber len jedna farba okrem čiernej napr. červená, aby to nebolo ,,domalované" a to hlavne v správach keď sa chce niečo zdôrazniť (na nadpisy a pod.).
 

DeletedUser

Hosť
súhlasím, farby by sa minimálne do fóra hodili, ale neviem prečo obmedzovať použitie farieb aj v profiloch? ked sa to niekomu páči je to jeho vec
 
Hore