Filter oznámení

Váš názor na tento návrh:

  • Páči sa mi návrh č.1

    Hlasy: 1 14,3%
  • Páči sa mi návrh č. 2

    Hlasy: 1 14,3%
  • Nepáči sa mi ani jeden návrh

    Hlasy: 5 71,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    7
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3950

Hosť
Zdravím!

Prichádzam opäť s jedným nápadom. Po aktualizácii hry na verziu 2.0X chodí v dôsledku upraveného času prác nehorázne množstvo oznámení, ktoré často nie sú zaujímavé. Preto navrhujem, aby sa do hry pridala možnosť filtrovania oznámení. Predpokladám, že by s tým síce bolo veľa práce, ale keď už INNO vymyslelo tento "super" update, tak nech aspoň niečo spraví. Navrhujem dokonca dva spôsoby prevedenia.

Návrh č.1


Išlo by o to, že by hráč mal na výber kolonky pre tieto faktory: získaná hotovosť, získané body skúsenosti, získaný predmet, prípadne získaný produkt. Do kolonky by zadal nejaké číslo(napr. filter EXP-ov: 300) a automaticky by mu to neposielalo oznámenia z prác, v ktorých získal menej, ako 300 EXP. Pri filtrovaní nálezov by sa brala do úvahý nálezná hodnota predmetu.

Návrh č.2

Bol by dostupný zoznam všetkých prác(možno by nebolo treba vytvárať nové okno, len pridať túto funkciu niekde inde) a hráč by si pri každom mohol zaškrtnúť či che, alebo nechce dostávať oznámenia z tej-danej práce.

Ešte by som dodal, že ak by nejaké oznámenie nemalo prísť kvôli filtru, ale hráč by upadol do bezvedomia/sa výrazne zranil, oznámenie by mu prišlo.
Skúsim niekedy vytvoriť aj grafickú podobu návrhu. V prípade otázok, komentárov, nápadov na vylepšenie sa pokojne ozvite.

S pozdravom Hannibal
 

DeletedUser7779

Hosť
Nápad č. 1
- sa mi vôbec nepáči, lebo to písanie o expoch by asi toto nikomu nechcelo písať... a klikať na tie práce, duely, atď... to sa mi tiež nepáči.

Čo sa týka nápadu č. 2
- tak ten by som už bral, toto zaškrtnutie sa mi už páči, a toto že keby pri tej práci upadol do bezvedomia a ten daný hráč si tú prácu zaškrtol, že nechce, aby mu z nej prišlo oznámenie, že mu aj tak príde oznámenie z tej práce, aby vedel, ako to bolo.

Čiže som iba za nápad č. 2. No a ešte by som chcel vidieť ako by to vyzeralo. :)
 

DeletedUser3950

Hosť
V tom prvom nápade neviem, o akých dueloch a prácach kecáš :D. No a to by stačilo raz napísať a hotovo.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja som myslel tie oznámenia z práce, čo si písal, a ten duel, sorry, asi som to musel zle prečítať a potom som to tam napísal. :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Je mi luto, ale mne plne vyhovuje ako chodia oznamenia a vsetky si aspon prebehnem kurzorom ci som tam nieco nenasiel alebo tak alebo dlhopis ci mi nepadol alebo nieco takze mne to neprekaza.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore