fotoalbumy

chcete fotoalba na forum ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    17
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
velmi ma inšpirovalo ceske forum .. su tam fotoalbumy .... nemoze sa zaviest nieco take aj tu ...???[SPOIL]
47084010.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Neviem naco by ti to bolo,polovica fora by to nevyuzivala....
 

DeletedUser3753

Hosť
Dávam ano, ale som zvedavá, kto si tam dá fotku :--)
 

DeletedUser

Hosť
to si sem da asi iba zenska cas tohto fora ( a to neni teda vela)
 

DeletedUser

Hosť
naco? ja osobne by som to nevyuzival... moze to byt, ale bude to zbytocnost...
 

Deleted User - 4

Hosť
Za mňa áno, dalo by sa to využívať napr. na ukazovanie svojich oznámení, napr. tam dáš obrázok s duelom a tak... Celkom by to bolo dobré, zišlo by sa to :)

Na to máte priestor aj v sekciách svojich svetov, sú tam rôzne témy, kde sa môžete pochváliť duelami.

Neplánujeme zavedenie albumov na fórum. Na ukladanie obrázkov vám doporučujeme využiť nejakú bezplatnú obrázkovo hostingovú stránku.
 

DeletedUser

Hosť
Za mňa NIE. Nie je to zlý nápad, ale je to zbytočné.
 

DeletedUser3241

Hosť
na ukazovanie fotiek su ine stranky ktore nemozem menovat
 

DeletedUser2397

Hosť
§10 Reklama

Témy, príspevky vytvorené na reklamu, propagovanie inej internetovej stránky, bez spojenia ku “The West“ su zakázané, užívateľ fóra bude potrestaný.
• Používanie tzv. zlodejských odkazov k iným hrám v podpisoch, je nežiadúce, odkazy budú odstránené, užívateľ fóra bude pri opakovaných pokusov potrestaný zablokovaním prístupu na fórum. Diskusia ohľadom iných obyčajných off-line hier je povolená.
 

DeletedUser

Hosť
§10 Reklama

• Témy, príspevky vytvorené na reklamu, propagovanie inej internetovej stránky, bez spojenia ku “The West“ su zakázané, užívateľ fóra bude potrestaný.
• Používanie tzv. zlodejských odkazov k iným hrám v podpisoch, je nežiadúce, odkazy budú odstránené, užívateľ fóra bude pri opakovaných pokusov potrestaný zablokovaním prístupu na fórum. Diskusia ohľadom iných obyčajných off-line hier je povolená.
 

DeletedUser177

Hosť
Dobre nemusíte dvakrát, čítať viem :D Ale veď také ,,reklamy" ako youtube a imageshack snáď niesú zakázané :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore