Pokec Fremontský salón

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser11299

Hosť
Zdravím, chcel by som sa opýtať, kedy je plánované otvorenie herného sveta Fremont. O 12:00 ako to bolo aj u Californie a El Paso ? :)

Vopred Ďakujem
 

Deleted User - 4

Hosť
Zdravím, chcel by som sa opýtať, kedy je plánované otvorenie herného sveta Fremont. O 12:00 ako to bolo aj u Californie a El Paso ? :)

Vopred Ďakujem

Ahoj, žiaľ, neviem ti na to odpovedať, nemám ešte informácie o presnom čase. Predpoklad je zhruba taký, ako píšeš, ale včera som objavil na serveri jednu chybu a tá sa musí najprv opraviť (mohlo by to spôsobiť posun).
 

DeletedUser

Hosť
Prvá 150- ka bude na svete tak cca po 1 roku... myslíš, že 2 hodiny, ktoré by si na začiatku nehral ťa vytrhnú? :D :D :D

Inak... pozerali ste niekto na zúfalý počet hrajúcich na novom cz? a to je tam ešte kopec Slovákov....celkove okolo 460 - za pol hodinku hry som sa dostala na miesto 350 a to už bol svet otvorený 2 dni... takže tam reálne ozaj hrá možno tak 100-150 ľudí... som zvedavá na ten počet tu :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Inak... pozerali ste niekto na zúfalý počet hrajúcich na novom cz? a to je tam ešte kopec Slovákov....celkove okolo 460 - za pol hodinku hry som sa dostala na miesto 350 a to už bol svet otvorený 2 dni... takže tam reálne ozaj hrá možno tak 100-150 ľudí... som zvedavá na ten počet tu :D

České svety mali vždy tak 2x alebo v minulosti aj 3x viac hráčov, ako tie slovenské, takže tu to bude v tých prvých dňoch asi ešte menej. Bez nejakej reklamy, ktorá by ľudom na Slovensku alebo v Čechách povedala, že tu je nejaký West, je to žiaľ tak..
---
Čo sa týka chyby, ktorú som spomínal, ešte to nie je opravené.
 

DeletedUser11299

Hosť
Linteo, takže nebude spustený o 12 ? A približný čas asi nevieš čo ? :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Nie, asi nebude o 12tej. Ešte stále nič nového. Bude to až vtedy, až sa opraví chyba, ktorá tam je.
 

DeletedUser10578

Hosť
nugety furt pred očami ale reklamy pre nových hráčov nikde, pekne
 

Deleted User - 4

Hosť
Nemám dobré správy, vyzerá to tak, že sa otvorenie nového sveta odloží. Na serveri je vážna chyba.. :(
 

DeletedUser11300

Hosť
Hrával som SK2, chcel som sem znovu kuknúť ako sa to pomenilo ... škoda :D...
Ale logicky tomu nechápem ... Okopírujú zdrojový kód, vložia ho na nový server ... Tak jak môže vzniknuť chyba ? :D Jedine, že by bol tento svet s inými nastaveniami...
 
Hore