Pokec Fremontský salón

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Takže celkovo nový dátum ? Dnes to už nebude určite ?

Áno, nový dátum, dnes to už nebude.

Hrával som SK2, chcel som sem znovu kuknúť ako sa to pomenilo ... škoda :D...
Ale logicky tomu nechápem ... Okopírujú zdrojový kód, vložia ho na nový server ... Tak jak môže vzniknuť chyba ? :D Jedine, že by bol tento svet s inými nastaveniami...

Nastavenia sú rovnaké, je tam jednoducho nejaký zádrhel, ktorý nevedia opraviť.

bez nugetov :O :O :O

Tie budú, veď peniažky musia nejako zarobiť, ale keby neboli, tak to by sa tuším páčilo všetkým :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Možno ste si všimli zopár súťaží, ktoré som pridal, ešte by som chcel pridať 2-3, máte nejaké nápady o čo by sa mohlo súťažiť v novom svete? Musí to byť skontrolovateľné.
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte budeme zakladať mesto aj s mojimi kamarátmi hrávali sme The Westa na svete 1 a 2 .
Kto by sa chcel pridať k nám nech napíše .
Meno mesta : Old Veterans
 

DeletedUser

Hosť
Možno ste si všimli zopár súťaží, ktoré som pridal, ešte by som chcel pridať 2-3, máte nejaké nápady o čo by sa mohlo súťažiť v novom svete? Musí to byť skontrolovateľné.

Super nápad, ako aspoň trochu motivovať hráčov, aby skúsili nový svet, u mňa máš pochvalu. :)

Pridám aj 2 návrhy: Mohlo by byť niečo na úlohy, napr. kto prvý splní 200 / 500 úloh. Ďalej niečo s úspechmi, napr. kto prvý dosiahne 5 000 / 10 000 bodov.
 

Deleted User - 4

Hosť
Pridám aj 2 návrhy: Mohlo by byť niečo na úlohy, napr. kto prvý splní 200 / 500 úloh. Ďalej niečo s úspechmi, napr. kto prvý dosiahne 5 000 / 10 000 bodov.

Dobré nápady, môže byť :) Obidve veci sa dajú skontrolovať, napr. cez podpis.
 

DeletedUser11299

Hosť
Možno ste si všimli zopár súťaží, ktoré som pridal, ešte by som chcel pridať 2-3, máte nejaké nápady o čo by sa mohlo súťažiť v novom svete? Musí to byť skontrolovateľné.

Čo tak súťaž o to kto spraví ako prvý 1000 denných aktivít ? :) trocha to potrvá a motivuje to hráčov hrať aktívne :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Potom môže byť, ale radšej trochu menej aktivít ako 1.000, lebo to by asi dlho trvalo :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Otvorenie sveta by malo prebehnúť po aktualizácii hry, pravdepodobne okolo 15:00.
 
Hore