Grafický náhľad pevností

Suhlasiš s návrhom?


  • Celkový počet hlasujúcich
    17

DeletedUser2852

Hosť
Kedysi v starej verzii, boli na minimape pevnosti rozlíšené veľkosťou tak, že bolo hneď na prvý pohľad jasné, ktorá pevnosť bola malá a ktorá stredná.
Po spustení novej verzie su všetky typy pevností rovnako veľké. Inno by sa mohlo opäť vrátiť k rozlíšeniu týchto pevností, aby sme nemuseli zakaždým pevnosť rozklikávať.
 

DeletedUser10856

Hosť
Dobrý nápad, zjednodušilo by to hľadanie potenciálnych koristí :) Pridávam svoj hlas

teraz ma napadlo že ten tvoj nápad by sa mohol rozšíriť aj na mestá, človek niekedy pred bojom hľadá nejaké mesto s trhom ked ideme robiť nejaký obchod a na mape nie je jasné ktoré mesto je vystavané a ktoré je len tak na okrasu.
 

DeletedUser5977

Hosť
Pevnosť, mesto, trh

Mohol by to byť balíček zmien:

1. Grafické rozlíšenie pevností
2. Zobrazenie miest na minimape
3. Trh na meno - t.z. menovkou určím, kto kúpi danú vec a nikto iný nebude mať tým pádom možnosť to kúpiť, povedzme časovo ohraničené, dám 24 hodín, ak to dovtedy nikto nekúpi, vec sa presunie automaticky na svetový trh


Povedzme trh ako je teraz s kolónku ešte jednou, kde si zaškrtnem možnosť vyber hráča, zvolím nick a dobu predaja, predaj viazaný na hráča. A tú možnosť by som si mohol a nemusel zvoliť, veľmi jednoduché riešenie.


Bol tu už taký návrh a bol dobrý.
 

DeletedUser10856

Hosť
no v princípe to nie je nejaká novinka, je to skôr vrátenie niečoho čo tu bolo skôr a mohli na to jednoducho pri výrobe novej minimapy pozabudnúť, možno stačí pripomenúť že také čosi bolo v hre, oni sa tresnú po čele "sak jasnééééééé" a už aj na další deň ráno to bude :D

no rozšírenie toho trhu by bolo fajn ale v zásade by to mohlo byť aj súčasťou skriptu z tw-db.info - niekto odtiaľ by sa na to mohol mrknúť ;)
 

DeletedUser2852

Hosť
Tá možnosť výberu hráča pre ktorého je predmet predaja by vyriešila všetky problémy s krádežami a myslím si, že aj Linteovi by aspoň čiastočne odľahlo od všetkých žiadostí na neho.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ani mi nehovorte, o predaji predmetov a problémoch s tým, som inno písal veľmi veľa krát...
Snáď si na to nájdu niekedy čas...
 

DeletedUser

Hosť
linteo musím povedať že kebyže to tam dajú pomohlo by to všetkým aj vám adminom , a mali by ste potom čas na rôzne iné problémy , keby bol lepší support bolo by menej nesprávne vyriešených sťažností , menej hráčov by odchádzalo od hry a tým pádom by si viacerý kupovali nuggety, takže by to innu len a len pomohlo :)
 

DeletedUser8766

Hosť
ohladom rozlíšenia pevností by hádam stačilo /a nemusí to možno byt tažke urobit/, že by vypísalo velkost pevnosti v bubline pri nabehnutí myšou na pevnost
 
Hore